4. Veteriner Tıp Acil ve Yoğun Bakım TuVECCA Kongresi ve 2. Acil ve Yoğun Bakım Kurslar Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
16 Aralık - 19 Aralık 2021

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Titanic Deluxe Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tuvecca2021.org
DAVET
Hoşgeldiniz,

Bu yıl Acil Veteriner Hekimleri Derneğimizin (TuVECCA) düzenleyeceği “4. Veteriner Tıp Acil ve Yoğun Bakım TuVECCA Kongresi ve 2. Acil ve Yoğun Bakım Kurslar Sempozyumu”na sizleri davet etmekten gurur ve onur duyuyoruz.

Hepinizin bildiği üzere ülkemizde ve tüm dünyada yaşan COVID-19 Pandemisi sebebi ile zengin içeriklerle hazırlanmış bilimsel programız ve sosyal programız ile sizlerle kucaklaşamadık. Sağlıklı günlerde daha da iyisi ile buluşma temennisi ile kongremizi 16-19 Aralık 2021 tarihleri arasında dünyanın en güzel turizm başkenti sayılan Antalya’nın Belek beldesinde Titanic Deluxe Golf Belek Otel’de gerçekleştirmek üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Amacımız hep Daha İyisi…

Yüzyüze eğitimlere ara verdiğimiz bu dönemde, önemle üzerinde durduğumuz TuVECCA Genç projemizi aynı hassasiyet ile bu yıl da geliştirerek devam etmek arzusundayız.

2019 yılında gerçekleşen kongremizde ana temamızı “Travma” olarak belirlemiştik ve sloganımız “Daha Çok Hayat Kurtarmak için Travma Konuşalım” idi. Amacına da ulaştığına eminiz.

Bu yılki konumuz “Gastrointestinal Aciller”, sloganımız ise “Pandora’nın Kutusu Gastrointestinal Sistemin Gizemleri” olarak belirledik.

Araştırmacılar son 10 yılda yaptıkları çalışmalarda gastrointestinal sistemin çok önemli olduğunu ortaya koydular ve bu önemi ikinci beyin olarak vurguladılar. Bu konudaki çalışmalar başdöndürücü şekilde devam etmektedir ve sistemin gizemi sürmektedir.

Kongremizin amacı gastrointestinal hastalıklar, teşhisi, dahiliye ve cerrahisi ve çok önemli bir konu olan yoğun bakım hastalıklarında beslenmeye ait güncel ve pratik bilgileri veteriner hekimlere aktarmaktır.

Kongremizde yoğun bakım, acil durumlar, cerrahi, gastroenteroloji, iç hastalıkları ve klinik beslenme ile ilgili son bilimsel gelişmelerin multidisipliner bir yaklaşımla, konusunda uzman konuşmacılarımızla ayrıntılı ele alınacaktır. Kongremizde ayrıca poster ve sözlü oturumlarla en güncel araştırmalar aktarılacaktır.

2019 yılında gerçekleşen 3.TuVECCA kongresinde 500 Veteriner hekim, 80 öğrenci meslektaşımız ve konuklarımızla beraber 650 misafirimizle beraber dolu dolu 4 gün geçirdik. Bu yılda bu başarımızı arttırarak devam ettirmek istiyoruz.

Kongremizin en iyi şekilde gerçekleşmesi için sizleri “4. Veteriner Tıp Acil ve Yoğun Bakım TuVECCA Kongresi ve 2. Acil ve Yoğun Bakım Kurslar Sempozyumu”’ne davet ediyoruz.

TuVECCA Yönetim Kurulu Adına
Dernek Başkanı
Cenk SÜER DVM, MSc

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin