Konuralp Ulusal Tıp ve Sağlık Bilimlerinde Multidisipliner Çalışmalar Kongresi

KONGRE TARİHİ
22 Aralık - 24 Aralık 2023

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.konuralpkongre.com
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Tıp ve Sağlık Bilimleri alanında güncel konular teması ile bu yıl ilkini gerçekleştireceğimiz kongremiz online olarak yapılacaktır. Kongremizin temel amacı; tıp ve sağlık bilimleri alanlarının gelişimine katkıda bulunmak, bu alanlarda güncel gelişmeleri ve deneyimleri paylaşmak, sağlık profesyonelleri arasındaki iletişim ve işbirliğini artırarak ülkemizdeki bilim insanlarını bir araya getirmektir.

Kongremizin, mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin paylaşılması ve tartışılması için bu alana gönül veren dostlarımızı bir araya getiren önemli bir platform olacağını düşünmekteyiz. Bu platform dâhilinde değerli bilimsel çalışmalarınızı paylaşmanız için bildiri sunumlarına geniş yer verilecektir.

Bu kapsamda sizleri 22-24 ARALIK 2023 tarihlerinde Tıbbi Kayıtlar Derneği ile birlikte çevrimiçi olarak düzenlediğimiz KONURALP ULUSAL TIP VE SAĞLIK BİLİMLERİNDE MULTİDİSİPLİNER ÇALIŞMALAR KONGREMİZE davet etmekten onur ve mutluluk duyuyoruz.

Kongre Başkanı

Prof. Dr. Serdar ÇOLAKOĞLU

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.