KTÜ Sterilizasyon Okulu

KONGRE TARİHİ
16 Eylül - 22 Eylül 2018

KONGRE ŞEHRİ
Trabzon, Türkiye
KONGRE YERİ
Karadeniz Teknik Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.ktusterilizasyonokulu.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız ve Çalışma Arkadaşlarımız,

Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğünün onayı ile Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi “Sertifikalı Dezenfeksiyon Antisepsi Sterilizasyon Eğitimi” için yetkilendirilmiştir. Bu yetkiye dayanarak; Karadeniz Teknik Üniversitesi “DEZENFEKSİYON ANTİSEPSİ STERİLİZASYON SERTİFİKA EĞİTİMİNİ” Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneği (KLİMUD) Sterilizasyon Dezenfeksiyon Antisepsi Çalışma Grubu katkıları ve Türk Hastane İnfeksiyonları ve Kontrolü Derneği (HİDER) desteği ile yapmayı kararlaştırmıştır.

KTÜ Sterilizasyon Okulu olarak isimlendirilen (www.ktusterilizasyonokulu.org) bu sertifika eğitimi 16-22 Eylül 2018 tarihleri arasında KTÜ Prof. Dr. Osman TURAN Kongre Merkezi http://www.ktu.edu.tr/kongremerkezleri ve KTÜ Koru OTEL http://www.ktu.edu.tr/koru kompleksinde gerçekleştirilecektir.

Sterilizasyon, dezenfeksiyon ve antisepsi ile ilgili bütün temel bilgilerin detaylı biçimde açıklanacağı, bu alanlarda istihdam edilen personelin bilgi ve beceri açığının kapatılmaya çalışılacağı, konusunda deneyimli eğiticilerle gerçekleştirilecek olan ve eğitici eğitimi özelliği taşıyan KTÜ Sterilizasyon Okulu’na sizleri davet etmekten onur duyuyoruz.

Kontenjanın sınırlı olması nedeniyle katılım ön kayıt sistemiyle yapılacaktır. Programla ilgili detay bilgilere www.ktusterilizasyonokulu.org sayfasından ulaşabilirsiniz.

Değişerek gelişerek ayrılacağımız, yeni sınıf arkadaşları edineceğimiz, ülkemizin mutlaka görülmesi gereken bir köşesinde bulunmaktan keyif alacağımız bu okulda buluşmak üzere heyecanla sizleri bekliyoruz.

Trabzon’da bilgi dolu ve keyifli bir ortamda buluşmak dileğiyle.

Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin