Kültürde Beslenme Günleri 3-Yaşam Döngüsünde Beslenme-Metabolik Sendrom ve Probiyotikler Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
28 Şubat - 29 Şubat 2020

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
İstanbul Kültür Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
ikubes.iku.edu.tr
DAVET
Değerli Bilim İnsanları, Değerli Meslektaşlarımız,

Tüketicilerin sağlıklı ve güvenilir besinlere olan hassasiyetinin ve talebinin arttığı bu günlerde, metabolik sendrom, beslenme ve diyetetik biliminde yapılan çalışmalar içinde öncelikli alanlar arasında yer almakta ve giderek önem kazanmaktadır. Bunun yanında probiyotikler ise, sağlıklı yaşam öngörüsü ile gerek gıda takviyesi gerekse probiyotik gıdalar yolu ile alınması önerilen ancak bilimsel çevrelerde halen tartışılan konular içinde yer almaktadır. İstanbul Kültür Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü olarak, yaşam boyu öğrenme yaklaşımıyla her sene düzenlemeyi amaçladığımız Kültürde Beslenme Günleri Sempozyumlarımızın üçüncüsünde güncelliği giderek artan bu iki temel alanı hedefledik.

Değerli konuşmacılarımızla güncel gelişmelerin çözüm odaklı yaklaşımlarla ele alınacağı “Kültür’de Beslenme Günleri-III Yaşam Döngüsünde Beslenme: Metabolik Sendrom ve Probiyotikler Sempozyumu”na sizleri davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Sempozyum, 28-29 Şubat 2020 tarihlerinde İstanbul Kültür Üniversitesi Ataköy Yerleşkesi Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. Sempozyuma ulusal düzeyde akademisyenler, yöneticiler, bilim insanları, uzmanlar, araştırmacılar, sivil toplum temsilcileri ve öğrenciler davetlidir.

Metabolik Sendrom ve Probiyotikler tematik alanlarında güncel ve mesleki uygulamalarda karşılaşılan problemlere alanında uzman bilim insanlarının çözüm odaklı katkı sunacağı 2 gün sürecek “Kültür’de Beslenme Günleri-III Yaşam Döngüsünde Beslenme: Metabolik Sendrom ve Probiyotikler Sempozyumu”nda buluşmak dileğiyle.

Saygılarımızla,
Sempozyum Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin