Maluliyet Bilirkişiliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
08 Mart - 10 Mart 2018

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
The Ankara Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.maluliyetkongresi.com
KONGRE VİDEOSU
              
              DAVET              
Değerli bilim insanları, yargı mensupları, sigorta ve tazminat alanındaki profesyoneller, avukatlar ve aktüerler, trafik kazasına bağlı yaralanmalarda maluliyet ve bedensel zararların tazmini değerlendirme süreçlerine dahil olan tüm bilirkişileri buluşturmayı amaçlayan ve 8-10 Mart 2018 tarihlerinde Ankara - The Ankara Hotel’de gerçekleştirecek olan Maluliyet Bilirkişiliği Kongresi 2018’e davet etmekten kıvanç duyuyorum.

Bu kongre kapsamında, ülkemizde trafik kazasına bağlı yaralanmalarda maluliyet ve tazminat vakalarını değerlendirme sürecine ilişkin durum tespiti yapılması, aksaklıkların ve sorunlu noktaların tespit edilmesi, çözüm önerilerinin ortaya konması ve sahadaki uygulamalara ilişkin ortak bir dil geliştirilmesi en büyük kazancımız olacaktır.

Birçok disiplinden kıymetli profesyonellerin ve bilim insanlarının aramızda olacağı bu kongrede sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyarım.

8-10 Mart 2018 tarihlerinde Ankara’da buluşmak dileğiyle,

Saygılarımla,

Prof. Dr. Ali Rıza Tümer
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin