Medi Trio 3 Kongresi

KONGRE TARİHİ
04 Ekim - 07 Ekim 2018

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Cratos Premium Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.meditrio2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizlerin değerli katılımları ile renkli ve verimli geçen Medi Trio 2 kongresinin ardından, Medi Trio kongremizin üçüncüsünü 4-7 Ekim 2018 tarihlerinde Cratos Premium Hotel, Girne, KKTC’de gerçekleştirmeyi planladık.

Akademik Solunum Derneği, Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Vakfı ve Türk Pediatri Kurumu’nun birlikte düzenlediği kongremiz; araştırmaların ve son gelişmelerin paylaşıldığı verimli bir ortam yaratmakla birlikte, alanlarında değerli hocalarımız ve uzmanlarımızın katkıları ile bilimsel anlamda da oldukça zengin olacaktır.

Kongremiz aynı zamanda üç ana bilim dalının kesişme noktalarına değinecek olup, birlikte çalışmak ve kaynaşmak imkanı verecektir.

Tüm bu dileklerin gerçekleşmesi, hem bilimsel hem de sosyal alanda güzel bir toplantı yapabilmek ve ilk iki kongremizin başarısını tekrarlamak için sizleri Kıbrıs’a davet ediyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Bülent TUTLUOĞLU
Akademik Solunum Derneği Başkanı

Prof. Dr. Murat TOPRAK
Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Vakfı Başkanı

Prof. Dr. Haluk ÇOKUĞRAŞ
Türk Pediatri Kurumu Genel Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin