Meme Kanserinde Yeni Yaklaşımlar İnternet Üzerinden Eğitim Toplantısı

KONGRE TARİHİ
16 Ocak 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.istanbulmemekanseri.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Her yıl düzenlenmekte olan kongreler ve sempozyumlar göstermektedir ki, meme kanserinin tanısında, tedavisinde ve takiplerinde sürekli güncellemeler yapmak gerekmektedir.

Meme kanserinin artık tek tip bir hastalık olmadığını biliyoruz. Böyle bir hastalıkta, kişiye özel yaklaşımların gerekliliği konusunda tartışmak, yapılmakta olanları ve yapılması gerekenleri değerlendirmek ve bilgilerimizi tazelemek için bu yıl 13. sini gerçekleştirmek üzere, 16 Ocak 2021 tarihinde sanal sempozyum olarak düzenlemekte olduğumuz "Meme Kanserinde Yeni Yaklaşımlar Eğitim Toplantısı 2021’e", konuyla ilgilenen tüm meslektaşlarımızı davet etmekten onur duyarız.

Bu toplantıda, 2021 yılınınn ilk günlerinde, bir önceki yılın gelişmeleri eşliğinde meme kanseri tüm yönleriyle irdelenecektir. Risk faktörleri, prognostik ve prediktif faktörler, radyolojik tanı ve cerrahi, radyasyon onkolojisi, medikal onkoloji gibi farklı disiplinlerdeki tedavi yöntemlerinin tartışılacağı konuların yanı sıra, hızla gelişmekte olan görüntüleme ve onkoplastik cerrahi konusunda da oturumlar düzenlenecektir. Olgu tartışmaları eşliğinde yenilikler tartışılacaktır.

Meme kanserinin değişen yüzünü birlikte tartışmak için hepinizi, gerçekleştirilecek olan bu güzel sanal toplantıya bekliyoruz.

Düzenleme kurulu adına,
Prof. Dr. Nil Molinas Mandel, Prof. Dr. Başak Oyan Uluç, Prof. Dr. Nuran Beşe

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin