Kemik ve Eklem Cerrahisi Derneği Kemik Eklem Çevrim İçi Kongresi 2021

KONGRE TARİHİ
01 Nisan - 04 Nisan 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.kemikeklem.com/cevrimici
DAVET
Sayın Meslektaşlarım,

Kemik ve Eklem Cerrahisi Derneği olarak sizleri 1 - 4 Nisan 2021 tarihleri arasında Çevrim içi olarak düzenlenecek olan Kemik Eklem Çevrim içi Kongresine davet etmekten onur duyarız.

Kemik Eklem Kongrelerine her geçen yıl artan sayıda meslektaşımız ilgi göstermektedir. Kemik Eklem Çevrim içi Kongresinin de ülkemizden davet edeceğimiz konusunda deneyimli meslektaşlarımızla ortopedi ve travmatolojinin tartışmalı konularını konuşma imkânı bulacağımız bir platform olacağına inanıyoruz. Bunun yanı sıra bu kongre genç meslektaşlarımızın bilimsel açıdan kendilerini ifade etme imkanını bulacağı bir ortam da olacaktır.

Bu sene iki ayrı salonda Travma, Artroplasti, Artroskopi ve Spor Yaralanmaları, El Cerrahisi, Ortopedik Onkoloji, Omurga ve Çocuk Ortopedisi konularının konuşulması hedeflenmiştir. Bunun yanı sıra bu toplantıda çalışma yaşamımızda karşılaştığımız güncel sorunlar ve bunların çözüm yollarını da tartışma olanağı bulacağız.

Kemik ve Eklem Cerrahisi Derneği olarak Kemik Eklem Çevrim içi kongremizde sizleri görmekten mutluluk duyarız.

Saygılarımızla...

Prof. Dr. Okay Bulut
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Vedat Şahin
KECD Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.