Multidisipliner Vaka Buluşmaları 2022

KONGRE TARİHİ
04 Kasım - 06 Kasım 2022

KONGRE ŞEHRİ
Hatay, Türkiye
KONGRE YERİ
Antakya Ottoman Palace Thermal Resort Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.vakabulusmalari.org
DAVET
Sayın Meslektaşlarımız,

İç hastalıkları pratiğinde sık görülen vakaların tartışılacağı, multidisipliner olarak bir çok farklı bilim dalını bir araya getiren Multidisipliner Vaka Buluşmaları'nın ilkini düzenliyoruz. Bu buluşmalarda bilimsel sunumları olgular eşliğinde interaktif ve multidisipliner yaklaşımları kapsayacak şekilde planladık.

04-06 Kasım 2022 tarihlerinde Antakya Ottoman Palace Thermal Resort Otel'de gerçekleştirmeyi planladığımız 'Multidisipliner Vaka Buluşmaları' ile İç Hastalıkları pratiğindeki yaklaşımları güncellemek ve deneyimlerinizi bizlerle paylaşmak üzere sizleri toplantımıza davet ediyoruz.

Bu alanda sık görülen hastalıkların farklı yönleriyle ele alınacağı, olgu sunumlarının multidisipliner olarak tartışılacağı toplantımız, sizlerin katılımı ve sözlü-poster bildirileriyle güçlenecektir.

Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Doç. Dr. Mustafa ÜNÜBOL

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.