Nörootoloji ve Nörooftalmoloji Sempozyumu 2022

KONGRE TARİHİ
15 Nisan - 17 Nisan 2022

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.norootoloji-oftalmoloji.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Türk Nöroloji Derneği, Nörootoloji ve Nörooftalmoloji Çalışma Grubu tarafından her iki yılda bir düzenlenmekte olan Nörootoloji ve Nörooftalmoloji Sempozyumu bu yıl pandemi nedeniyle 15-17 NİSAN 2022 tarihlerinde ONLINE olarak yapılacaktır. Nörolog, KBB ve göz hekimleri tarafından ilgiyle izlenen sempozyumumuzda, nörootoloji ve nörooftalmolojinin klinikte sık karşılaşılan konu başlıkları seçilmiş ve konunun yetkin uzmanları tarafından sunumlar planlanmıştır. Ayrıca genç meslektaşlarımız için sözel bildiri ve poster sunumu oturumlarımız olacaktır.

Yaklaşık iki yıldır yaşamakta olduğumuz Covid-19 pandemisi sırasında yitirdiğimiz tüm sağlık çalışanlarımızı saygıyla anıyoruz. Nörootoloji ve Nörooftalmoloji Sempozyumumuzun bilimsel paylaşım, etkileşim ve günlük klinik pratik uygulamalarımıza katkı sağlamasını temenni eder, saygılar sunarız.

TND Nörootoloji ve Nörooftalmoloji Çalışma Grubu
Sempozyum Düzenleme Kurulu adına
Doç Dr. Mehmet Karataş

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.