11. Ulusal Sağlıklı Yaşam Kongresi

KONGRE TARİHİ
02 Haziran - 05 Haziran 2022

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.syk2022.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sağlıklı yaşamın temel bileşeni olan yeterli ve dengeli beslenmenin, hastalıkların önlenmesi ve tedavisindeki yeri tartışılmazdır. Bu bağlamda, hızla gelişen ve değişen bilim, yeni kavram ve tedavi yöntemlerinin gelişmesine olanak sağlamaktadır.

Beslenme ve Diyetetik alanı ile ilgili güncel konuların işlendiği alanında uzman konuşmacıların yer aldığı Ulusal Sağlıklı Yaşam Kongremizi 2021 yılında “Hibrit Kongre” olarak düzenledik.

Bu yıl 2-5 Haziran 2022 tarihinde Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi’nde tekrar bir arada olacağımız 11. Ulusal Sağlıklı Yaşam Kongremizin ana konularını “Bariatrik Cerrahi Paneli”, “Kollajen Paneli”, “Dermatoloji Paneli”, “Troid Paneli”, “İnsülin Paneli”, “Fermente Gıdalar Paneli”, “Şeker Paneli” ve “Sporcu Beslenmesi Paneli” halinde belirledik.

Kongre kapsamında "5. ProbioCLASS - Beslenme & Prebiyotik & Probiyotik Bahar Okulu"nu da gerçekleştiriyor olacağız. Bağırsak mikrobiyotasının şekillenmesinde büyük öneme sahip prebiyotikler, probiyotikler ve diyet örüntüsü hakkında güncel bilgileri irdeliyor olacağız.

Tüm bu konularla Haziran ayında yeniden sizlerle bir arada olabilmenin heyecanını yaşıyoruz.

11. Ulusal Sağlıklı Yaşam Kongresi ‘nde görüşmek dileğiyle...

Prof. Dr. Murat Baş
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.