Özel Durumlarda Kardiyopulmoner Resüsitasyon Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
13 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Adana, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.resusitasyon.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Resüsitasyon Derneği olarak iki yılda bir kez düzenlediğimiz Sempozyumumuzun üçüncüsünü 13 Nisan 2019 tarihinde Adana’da gerçekleştireceğiz.

Resüsitasyon Derneği ev sahipliğinde, “Hastane-İçi Kardiyak Arrest” ve “Olay Yerinden Hastaneye” başlıklarıyla gerçekleştirilen sempozyumların üçüncüsünü “Özel Durumlarda Kardiyopulmoner Resüsitasyon” başlığı ile hazırlayarak meslektaşlarımızla konuyu bilimsel anlamda güncelleyerek detayıyla tartışmak ve karşılıklı tecrübe aktarımında bulunmak istedik. Oturumlarda konuşmacı olarak görev alan meslektaşlarım Avrupa Resüsitasyon Derneği (ERC; European Resuscitation Council) eğitimcileri olup ayrıca ERC temsilcisi iki uluslararası konuşmacımız da bilgi ve deneyimlerini bizlerle paylaşacaktır.

Nisan’da portakal çiçeği kokulu Adana’da, bilimsel içeriği zengin bir konu ile buluşup sosyal anlamda da birlikteliğimizi güçlendirmek en büyük dileğimiz. Resüsitasyon Derneği yönetim kurulumuz, büyüyen ve güçlenen Derneğimizin çatısı altında hazırladığımız bu önemli bilimsel etkinlikte, kardiyopumoner resüsitasyon ile ilgilenen tüm hekim, hemşire ve diğer sağlık profesyonellerini sıcak bir sosyal atmosferde ağırlamaktan büyük onur ve mutluluk duyacaktır.
Saygı ve Sevgilerimle

Prof. Dr. Şule AKIN ENES
Resüsitasyon Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.