Romatolojide Güncelleme Sempozyumu 2019

KONGRE TARİHİ
13 Aralık - 15 Aralık 2019

KONGRE ŞEHRİ
Adana, Türkiye
KONGRE YERİ
HiltonSA

KONGRE WEB SİTESİ
www.romatolojideguncelleme.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Adana’da emek veren romatologlar olarak ikincisini düzenleyeceğimiz ‘ROMATOLOJİDE GÜNCELLEME’ isimli toplantımızın 13-15 Aralık 2019 tarihlerinde Adana HiltonSA otelinde gerçekleşeceğini duyurmaktan çok büyük mutluluk duyuyoruz.

Verdiğiniz desteklerle çok verimli geçen ilk toplantımızın ardından sizleri tekrar Adana’da ağırlayacak olmaktan da çok gururluyuz.

Toplantımızı bu sene hem erişkin hem de pediatrik romatoloji alanında ve romatolojiyle birebir iş birliği içinde çalışan kardeş branşlarımızla; romatoloji bölümünü ilgilendiren bilimsel yeniliklere, güncel klinik yaklaşımlara odaklanmış ve tüm meslektaşlarımızın yararlanacağı bir toplantı olarak gerçekleştirmeyi umuyoruz.

Kongre bilimsel programında güncel konuların tartışılacağı multidisipliner paneller, konferanslar, interaktif sunumlar, sözel ve poster bildiri oturumları ve uydu sempozyumları olacak ve en yeni bilgilerin ışığında romatoloji bilgilerimizi güncellemiş olacağız.

Sosyal aktivitelerle de birlik, beraberlik ve dostlukların daha da pekişeceğini ümit ediyor ve hepinizi bu bilim ve dostluk dolu toplantımıza davet etmekten onur duyuyoruz.

Prof. Dr. Süleyman Özbek
Toplantı Başkanı

Doç. Dr. Emine Duygu Ersözlü
Toplantı Genel Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin