8. Nörolojik Yoğun Bakım Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
16 Mayıs - 19 Mayıs 2019

KONGRE ŞEHRİ
Samsun, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.nyb2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Nöroloji Derneği Nöroyoğun Bakım Bilimsel Çalışma Grubu'nun düzenleyeceği 8. Nörolojik Yoğun Bakım Sempozyumu’na sizleri davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Sempozyum bünyesinde geleneksel hale gelmiş “Kardiyopulmoner Resüsitasyon” ve “Nörolojik Yoğun Bakım Hemşireliği” kurslarına ilaveten “Mekanik Ventilasyon Kursu”, “Nörolojik Yoğun Bakımda Temel İlkeler Kursu” ile “Nütrisyon Kursu” sempozyumun hemen öncesinde gerçekleştirilecektir. Uygulama ağırlıklı ve interaktif olarak yapılacak olan bu kurslara katılım maalesef sınırlı sayıda olacağı için meslektaşlarımızın başvurularını geciktirmemelerinde yarar olduğunu hatırlatırız. Başvurular Türk Nöroloji Derneği sekretaryasına yapılacaktır.

Bu sempozyumda, nöroloji uzmanlarımız ve eğitim aşamasındaki genç nörologlar, Türkiye'de nöroloji klinik hizmetinin ve nöroloji uzmanlık eğitim müfredatının olmazsa olmazı konumundaki "Nörolojik Yoğun Bakım" ile ilgili en son gelişmeleri ve tartışmalı konuları yurtiçi ve yurtdışından katılan uzmanları ile birlikte değerlendirme olanağı elde edeceklerdir. Bu özellikle onların toplantısıdır ve kendilerine eşgüdüm şansını vermektedir.

Bilimsel içerik kapsamı ve konuşmacı kalitesi ile bir nöroloğun ihtiyacı olan en güncel nörolojik yoğun bakım bilgilerini eksiksiz bir şekilde sağlayacak olan sempozyumumuz, ayrıca bizlere, 19 Mayıs 1919’un 100. yıldönümünde, Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı tarihi şehrimiz Samsun’da bir araya gelme şansını da sunacaktır.

Tüm nöroyoğun bakıma gönül veren meslektaşlarımızı aramızda görmek üzere …
Türk Nöroloji Derneği Nöroyoğun Bakım Bilimsel Çalışma Grubu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.