Sağlık Bilimleri Üniversitesi 1. Uluslararası Acil Tıp Kongresi

KONGRE TARİHİ
28 Ekim - 31 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
Bodrum, Muğla, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.sbuiemc.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarım,

Sizleri Sağlık Bilimleri Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalı’nın 28-31 Ekim 2021 tarihlerinde ilkini yüz yüze gerçekleştireceğimiz 1. Uluslararası Acil Tıp Kongresi’ne davet etmekten büyük bir memnuniyet duyuyoruz.

Uluslararası Acil Tıp Kongresi’nin bilimsel programının Sağlık Bilimleri Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalı’na yakışır biçimde zengin ve güncel olması, aynı zamanda birçok ülkeden saygın bilim insanlarının deneyim ve çalışmalarının bu bilimsel programda yer alması için şimdiden çalıştığımızı belirtmek isterim. Acil tıp uzmanları, acil tıp asistanları, acil servis pratisyen hekimleri ile birlikte paramedik ve eczacıların da katılabileceği sağlık camiasının en önemli yapı taşlarını bir araya getirmeyi planlıyoruz. Kongremize katılacak olan sağlık çalışanlarımızın mesleki uygulamalarına katkılar sunacak teorik ve pratik uygulamalar yanında çalışma şartları ve özlük haklarına olumlu katkılar sunacak muhatapları da bir araya getirmeyi hedefliyoruz. Acil tıbbın içerisinde yer alan tüm bölümleri buluşturmaya çalışırken herkesin bilimsel olarak heybesini doldurabileceği bir kongreye hazırlanıyoruz. Amacımız ülkemiz ve birçok ülkeden seçkin konuşmacılar ve katılımcılar ile yenilikçi uluslararası kongre yapmaktır.

İlkini yaşayacağımız kongrede çıkış noktamız;
Yenilikçi olmak,
Kongrelere yeni perspektifler getirmek,
Bilimsel şölene herkesin katkıda bulunmasını sağlamak,
Sorunlarımızı muhatapları ile konuşup gerçek çözümler üretmektir.

İyi bir kongre geçirmek dileğiyle;

Doç. Dr. Şahin Çolak
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalı Başkanı
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.