Sağlık Bilimleri Üniversitesi Pediatri Akademisi

KONGRE TARİHİ
29 Mayıs 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
sbupediatrisempozyumu.org
DAVET
Sayın Meslektaşlarım,

Üniversitemiz bünyesindeki Hamidiye Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri bölümünde yer alan Pediatri Anabilim Dalı Başkanlığı, Eğitim Kaynakları Komisyonu ile Çocuk Dostları derneğinin işbirliği ile düzenlenen bu sempozyumlarda farklı Bilim Dallarının işbirliği ile değişik konuları işlemeyi hedefledik. Aynı zamanda her sempozyumda pediatri alanındaki özgün çalışmaları içeren yaklaşık 10 sözlü bildirinin sunulmasını planladık.

2020-2021 eğitim ve öğretim yılında Kasım, Ocak, Mart ve Mayıs aylarında yapılacak olan bu bilimsel etkinliklerin kalıcı olması için online sunumların istenilen zamanda izlenmek üzere arşivlenmesi ve bilimsel bildirilerin kitap şeklinde basılması için alt yapı çalışmalarını tamamladık.

Pediatri alanında dünya çapındaki yeniliklerin ve gelişmelerin tartışılmasını amaçladığımız bu toplantılara maksimum sayıda katılım olmasının tüm tıp camiasının yararına olacağını ümit ediyoruz. Bu sempozyumlardan pediatri doktorlarının yanı sıra aile hekimleri ve acil tıp hekimlerinin de yararlanacağına inanıyoruz. Ücretsiz olarak kayıt olabileceğiniz bu toplantılara sizleri davet etmekten büyük bir mutluluk duyuyor, katılımlarınızı bekliyoruz.

Saygılarımla.

Prof. Dr. Murat Elevli
SBÜ. Hamidiye Tıp Fakültesi
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları A.D. Başkanı ve Rektör Yardımcısı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.