14. Ulusal Radyasyon Onkolojisi Kongresi-UROK 2021

KONGRE TARİHİ
26 Kasım - 30 Kasım 2021

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Titanic Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
urok2021.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Geçtiğimiz yıl yapmayı planladığımız 14. Ulusal Radyasyon Onkolojisi Kongresi bildiğiniz gibi pandemi nedeniyle 2021 yılına ertelenmişti ve Kasım 2020’de düzenlediğimiz TROD Sanal Kongresi’nde bir araya gelmiştik. 14.Ulusal Radyasyon Onkolojisi Kongresi – UROK 2021 26-30 Kasım 2021 tarihlerinde Antalya-Belek Titanic Kongre Merkezi’nde 2020’de planladığımız bilimsel programa sadık kalınarak düzenlenecektir.

Son bir yılda tüm dünyada yaşamı alt üst eden pandeminin yaz aylarından itibaren hafifleyeceğini ve sonbaharda da günlük yaşantımızı aksatmayacak düzeye ineceğini umuyoruz. Pandemi dünyayı durdursa da kanser yaşamı tehdit eden bir halk sağlığı sorunu olmaya devam ediyor ve kanser tanı ve tedavisine yönelik bilimsel araştırmalar da yavaşlama olmaması gerekiyor. UROK-2021’in radyasyon onkolojisi alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri her yönüyle tartışacağımız bir doyurucu ortam yaratmasını hedefliyoruz.

Kongrenin bilimsel programını çatısını bozmadan koruduk, sanal kongrede gerçekleştirdiğimiz oturumların yerine aynı derecede ilgi çekici başka oturumlar yerleştiriyoruz. Yine sanal kongrede sunulan bildirilerin yerine de sizlerden son bir yılda gerçekleştirdiğiniz çalışmalara ait bildirileri bekliyoruz.

Kongrenin düzenlenmesinde emeği olan tüm arkadaşlarım adına sizleri UROK-2021 büyük aile toplantımıza davet etmekten büyük mutluluk duyuyorum.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Yavuz Anacak
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.