TAHUD 18. Ulusal Aile Hekimliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
31 Ekim - 02 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Swiss Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.ulusalaile.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri, 18. sini gururla düzenlediğimiz 31 Ekim-2 Kasım 2019 tarihleri arasında Ankara Swiss Otel’de gerçekleşecek olan Ulusal Kongremize davet etmekten onur ve mutluluk duyuyoruz.

Kongremizin temel amacı; birinci basamağın farklı alanlarında hizmet veren hekimlerimizi sıcak bir ortamda ağırlamak; güncel gelişmeleri ve deneyimlerimizi paylaşırken disiplinimizdeki iletişim ve işbirliğini artırmak ve ülkemizde birinci basamak sağlık hizmeti sunumuna katkıda bulunmaktır.

Hekime, hastaya, bilime, eğitime ve emeğe saygının azaldığı bir dönemde geleceğimizi, sağlığımızı emanet ettiğimiz genç hekimlerimize yeni ufuklar açmak; onlarla birlikte yürüdüğümüz yolda tüm bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak bizleri mutlu edecektir.

Cumhuriyetimizin 96. yaşını hep birlikte başkentimizde kutlamak için sabırsızlandığımız kongremizde, sahada çalışan hekimlerimizin ihtiyacı olan bilgileri ve uygulamalarını kolaylaştıracak becerileri pekiştirmek amacı ile programımızda daha çok birinci basamak yönelimli eğitimlere yer verdik. Öte yandan akademik yolda yürüyen ve yürümek isteyenleri ihmal etmeyerek araştırma, tez ve eğitimle ilgili oturumlar ile dolu dolu bir program oluşturmaya çalıştık.

Kongremizin mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin paylaşılması ve tartışılması için Aile Hekimliği’ne gönül verenleri bir araya getiren önemli bir platform olacağına inanıyoruz.

Bilimsel ve sosyal açıdan zengin bir program ile deneyimlerimizi paylaşacağımız; birbirimizi daha yakından tanıyacağımız bir ortamda keyifli bir kongre geçirmek üzere, 31 Ekim-2 Kasım 2019 tarihlerinde Ankara Swiss Otel’de buluşmak dileğiyle…

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Dilek Toprak

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.