Türk Oftalmoloji Derneği 40. Kış Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
18 Ocak - 20 Ocak 2019

KONGRE ŞEHRİ
Eskişehir, Türkiye
KONGRE YERİ
Tasigo Otel

KONGRE WEB SİTESİ
todnet.org/kissempozyumu2019
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneği Bursa Şubesi’nin düzenleyeceği 40. Kış Sempozyumu 18-20 Ocak 2019 tarihleri arasında, adı sanat, kültür ve turizm ile özdeşleşen ve bir üniversite şehri olan Eskişehir’de, Tasigo Otel’ de yapılacaktır. Sempozyum konusu Refraksiyonda Uygulamalar: Gözlükten Cerrahiye’ dir.

Günümüzde göz hekimlerinin en sık karşılaştığı göz sağlığı sorunu olan refraksiyon kusurları, gerek görülme sıklığındaki artış, gerekse çözümleri ile ilgili gelişmeler açısından oftalmolojinin en temel konusu olmaya devam etmektedir. Bu sempozyumda refraksiyon kusurlarının gelişme mekanizmaları ve düzeltilmesi ile ilgili güncel yaklaşımlar, konusunda uzman meslektaşlarımız tarafından sunulacaktır. Refraksiyon ile ilgili üzerinde halen görüş birliği sağlanmamış bir çok konunun tartışılacağı sempozyumda ana konu ile ilgili panel, etkileşimli toplantı, konferans ve olgu sunumu oturumları gerçekleştirilecektir. Ayrıca ‘Glokom’ ve ‘Uvea-Behçet’ Birimlerinin de uydu toplantıları ile bildiri oturumu yer alacaktır.

Sempozyumun düzenlenmesinde ve bilimsel programın hazırlanmasında emeği geçen TOD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyelerine, bilgi ve deneyimlerini bizimle paylaşmayı kabul eden tüm konuşmacılara, sponsorlukları ile destek veren katılımcı firmalara, özverili ve titiz çalışmalarından dolayı K2 Kongre ve Organizasyon firma ve çalışanlarına teşekkür ederim.

Siz değerli meslektaşlarımızın katılımı ile 40.Kış Sempozyumunun bilimsel ve sosyal açıdan daha da zenginleşeceğine inanarak Şube Yönetim Kurulumuz adına sizleri Eskişehir’e davet ediyorum.

Saygılarımla

Prof. Dr. Nilgün Yıldırım
TOD Bursa Şubesi Başkanı
TOD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Adına

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin