TKBBV 9. İlkbahar Toplantısı

KONGRE TARİHİ
18 Nisan - 21 Nisan 2024

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Titanic Mardan Palace

KONGRE WEB SİTESİ
tkbbvbahar2024.org
DAVET
Değerli meslektaşlarım,

Türk Kulak Burun Boğaz Vakıfı'nın 9. İlkbahar Toplantısını, 18-21 Nisan tarihlerinde Titanic Mardan Palace Antalya'da hazırlıyoruz.

Sizlerin değerli katılımlarıyla çok verimli geçeceğine olan inancımız tam. Kulak Burun Boğaz, Baş-Boyun Cerrahisi ve Fasiyal Plastik Cerrahi alanındaki yenilikler ülkemizin önde gelen uzmanlarınca ele alınacak, verimli bir ortamda bilgi alışverişi sağlanacaktır.

Değişik konulardaki paneller yanında konferanslar interaktif bir tartışma ortamı sağlayacaktır. Bunların yanı sıra ülkemizdeki diğer meslektaşlarımız ile bir araya gelip sosyal bağlarımızın güçleneceği bir bir ortamı da yarartma gayteti içindeyiz.

Geleceğimizin teminatı olan genç meslektaşlarımızın, konularında deneyimli öğretim üyelerinin varlığında buluştukları en büyük platform olan Genç KBB BBC toplantısı bu yıl da olacak ve genç arkadaşlarımız çalışmalarını ve bașarılarını sergileyebilme ortamı bulacak.

Toplantımıza gereken ilgiyi göstereceğinizi umarak saygılar sunar, iyi çalışmalar dilerim.

Düzenleme komitesi adına

Prof. Dr. Günter Hafız

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.