TND 6. Nörorehabilitasyon Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
01 Nisan 2023

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
nororehabilitasyonsempozyumu.org
DAVET
Sayın Meslektaşlarım, Türk Nöroloji Derneğinin Değerli Üyeleri,

Türk Nöroloji Derneği bünyesindeki Nörorehabilitasyon Çalışma Grubunun organize ettiği, VI. Nörorehabilitasyon Sempozyumu: "Yaşlanma ve Nörorehabilitasyon", toplantısı, 1 Nisan 2023 günü online olarak gerçekleşecektir.

Nörorehabilitasyon yaklaşımları kökenini, Sinir Sisteminin yaşla azalsa da hiç bitmeyen Plastisite özelliğinden alır. Bu nedenle Yaşlanma Karşıtı Yaklaşımlar da Nörorehabilitasyonun önemli konularından biridir.

Bu bağlamda VI. Nörorehabilitasyon Sempozyumunun Konuları; Yaşlanan Sinir Sisteminin değişen Nörobiyolojisini anlamak, Sağlıklı Yaş alma Stratejilerini gözden geçirmek ve Nörolojik Hastalıklar özelinde Nörorehabilitasyonun gerek hastalığın progresyonu, gerekse yaşlanmanın getirdiği negatif etkilerini azaltabilecek etkilerini, güncel bilgiler ışığında ele almak şekilde belirlenmiştir.

Nöroloji ve Nörolojik Rehabilitasyon ile ilgilenen tüm Disiplerin Öğrencilerini, Asistanlarını, Uzmanlarını ve Öğretim Üyelerini aramızda görmekten büyük bir mutluluk duyacağız. Katılım ve katkılarınızla, bilimsel olarak daha verimli hale gelecek olan sempozyumumuzda buluşmak üzere.

Saygılarımızla,
Düzenleme Komitesi adına,
Prof. Dr. Şevki Şahin ve Uzm. Dr. Elif Ünal

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.