TRASD-RAD Görüntüleme Okulu 2021

KONGRE TARİHİ
12 Haziran - 13 Haziran 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
trasdradgoruntulemeokulu.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Romatizma Araştırma ve Savaş Derneği olarak geleneksel hale getirdiğimiz TRASD-RAD Görüntüleme Okulu’nu 12 – 13 Haziran 2021 tarihleri arasında online olarak düzenlemeye karar verdik.

Kas-iskelet sistemi sorunları ve hastalıkları ile ilgilenen Romatoloji Bilimi romatizmal hastalıkların tanısı ve takibinde çok yoğun bir şekilde kas iskelet sistemi radyolojisinden faydalanmaktadır. Bu konuda gerekli olan standart eğitimin sağlanması ve sürdürülmesi için Türkiye Romatizma Araştırma ve Savaş Derneği uzmanlık sonrası kas-iskelet sistemi radyolojisi konusunda yeterliliği gösterecek bir eğitim vermeyi planlamaktadır. Bu eğitim; standart bir eğitim programını ve sonrasında da bu alanda yeni gelişmelerin adapte edilebildiği sürekli ve sürdürülebilir bir eğitimi içermektedir.

Bu düşünceler ile büyük bir özenle hazırlanan bilimsel programımız ile sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Prof. Dr. Özgür AKGÜL
Düzenleme Kurulu Adına

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin