Türk Manyetik Rezonans Derneği 26. Yıllık Bilimsel Toplantısı

KONGRE TARİHİ
26 Mayıs - 28 Mayıs 2022

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
JW Marriott Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tmrd2022.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Geçtiğimiz yıl bildiğiniz gibi pandemi nedeniyle, Mayıs ayında yapmayı planladığımız Türk Manyetik Rezonans Derneği 25. Yıllık Uluslararası Katılımlı Bilimsel toplantısı Eylül 2021’de uzun bir aradan sonra yüz yüze katılımlı bir şekilde gerçekleştirmiştik. Türk Manyetik Rezonans Derneği tarafından 26. Yıllık Bilimsel Toplantısı, 26-28 Mayıs 2022 tarihleri arasında JW Marriott Otel, Ankara'da düzenlenecektir.

Her zaman olduğu gibi bilimsel programımızı konularında uzman yurt içi ve yurt dışı değerli konuşmacılarımızın katkılarıyla gerçekleştireceğiz. İlk ikisini düzenlemiş olduğumuz “Temel MR Kursu”nun meslektaşlarımız tarafından beğenilmesi ve yoğun talep görmesi nedeniyle bu yıl “3. Temel MR Kursu”nu da düzenlemeye karar verdik.

Yönetim Kurulu ve Bilimsel Kurul adına, 26. Yıllık Bilimsel Toplantımıza sizleri davet etmekten büyük onur ve uzun bir aradan sonra yeniden yüz yüze kongremizde bir araya gelecek olmamızdan mutluluk duyuyoruz.

Sevgi ve Saygılarımla,

Prof. Dr. Mecit Kantarcı
TMRD ve Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook Twitter LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.