Turk-Mus 5

KONGRE TARİHİ
03 Eylül - 04 Eylül 2022

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
The Ankara Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
turkmus2022.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız, Pandemi nedeniyle biraz gecikmiş olan TURK-MUS - V ile sizlerle tekrar buluşuyor olmaktan büyük mutluluk ve onur duymaktayız.

Heyecanlıyız; çünkü bu son iki yılda hayatımız her anlamda yavaşlarken, tam aksine bilim camiası heyecan verici ilerlemelerine devam etti. Önemle belirtmek isteriz ki; bu toplantı bize kas-iskelet sistemi ultrasonografisindeki bilgi güncellemelerinin yanı sıra, bu teknolojideki gelişmelerden payımıza düşenleri de sizlerle paylaşma olanağı verecek. Bu bağlamda; yapay zeka, yeni cihazlar, tele-tıp, vb. birçok konuları hem yüz yüze hem de uzaktan izleyebileceğiniz bir toplantı planladık. Farklı bir deyişle; digital mühendisliğin yapay zeka uygulaması ile uygulayıcı hekime nasıl yeni bir kanat olabileceğine ya da cepte taşınabilen bir prop ile görüntülemenin nerelere taşınabileceğine TURK-MUS – V’te şahitlik edeceksiniz.

Diğer tüm tıbbi görüntüleme yöntemlerinde olduğu gibi, Yapay Zeka ultrasonografiyi de dönüştürmektedir. Sizler de, gerek kurslarda gerekse sempozyum süresince farklı şekillerde, (yakında kullanıma girecek olan) Yapay Zeka uygulamamız ile ilk kez tanışma fırsatını elde etmiş olacaksınız. Bütün bu yenilikleri paylaşmak üzere sizleri aramızda görmek için gün sayıyoruz.

Kas-iskelet sistemi ultrasonografisiyle ilgilenen FTR, Radyoloji, Nöroloji, Spor Hekimliği, Anesteziyoloji/Algoloji, Geriatri, Romatoloji, Ortopedi, Çocuk Nöroloji, Çocuk Romatoloji, Aile Hekimliği, Acil Tıp ve Dermatoloji camialarından hekim arkadaşlarımızla, hibrit katılımın da mümkün olacağı TURK-MUS – V’te, bir kez daha buluşmak umudu ile…

Saygı ve sevgilerimizle,

Levent ÖZÇAKAR
TURK-MUS Başkanı

Taylan Akkaya
Sempozyum Başkanı

Bülent Ülkar
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.