Türk Nöroşirürji Derneği 33. Bilimsel Kongresi

KONGRE TARİHİ
11 Nisan - 14 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Beldibi, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Rixos Sungate Vega Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.tnd2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım, Sevgili Nöroşirürji Asistanları, Nöroşirürji Hemşireleri, Tıbbi Firma Çalışanları ve Değerli Misafirlerimiz,

Türk Nöroşirürji Derneği 33. Bilimsel Kongresi, 15. Nöroşirürji Hemşireliği Kongresi ile birlikte 11-14 Nisan 2019 tarihleri arasında Rixos Sungate Vega Kongre Merkezi, Beldibi, Antalya’da düzenlenecektir.

Son yıllarda giderek artan sağlık çalışanlarına şiddete dikkati çekmek ve duyarlılığı arttırmak amacıyla, bu yıl kongre sloganımızı "Sağlıkta Şiddete Son" olarak belirledik. Konu, panel ve konferanslarla kongremiz içerisinde geniş biçimde tartışılacaktır.

Bu yıl ki kongremizi üyelerimizle birlikte yaptığımız anket sonucunda sizlerin istekleri doğrultusunda hazırladık. Dört gün sürecek kongremizi Antalya’da lüks bir otelde düzenliyoruz. Yine senelerdir üyelerimizden gelen istekler doğrultusunda önceki senelere göre oldukça makul fiyatlarda hazırladık. Bu yıl katılımın daha da çok olmasını bekliyoruz. Yine bu yıl kongremizin diğer yıllardan farklı olarak aracı firma olmadan derneğimiz tarafından yapılmasının da katılımı artıracağına inanıyoruz.

33. Kongremizin çok katılımlı, bilimsel ve sosyal yönü güçlü, renkli bir kongre olmasını umuyorum. Bu kongrede ülkemizin ve dünyanın önde gelen nöroşirürjiyenleri bilgi ve tecrübelerini paylaşacaklar. Kongre içeriği sizlerin katkılarıyla zenginleşecek ve genç meslektaşlarımıza bilimsel çalışmalarını sunmak için olanak yaratacaktır. Bilimsel program, kongre öncesi kurslar, sabah seminerleri, isimlendirilmiş konferanslar, paneller, elektronik oylamalı olgu tartışmaları, video sunumları, sözlü bildiri oturumları, nöroşirurji asistanlık oturumu yanı sıra birçok yeniliği de içerecektir.

Geçen yıl olduğu gibi bu yılda yine yarışma programları, sosyal içerikli kurslar yapılacaktır. Bu yıl sosyal etkinliklere daha da fazla yer verilmesi planlanmaktayız.

Tüm meslektaşlarımızın klinik ve deneysel çalışmalarını, olgu sunularını, sözlü veya poster formatında göndererek katkıda bulunmalarını rica ediyorum. Kongre tarihini erken açıklamamızın nedeni gönderilecek bildirilerin önceden ve daha özenli hazırlanıp kongremizin bilimsel kalitesini yükseltmektir.
Bu yıl kongre bildiri kitabı, eski kongrelerde oturum başkanlarından gelen geri bildirimler üzerine, kongre bitiminden sonra elektronik olarak yayınlanacaktır. Böylece kongre süresince sunulmayan sözel sunumlar kongre bildiri kitabında yer almayacaktır. Bu nedenle sözel sunumları olan arkadaşlarımızı, çalışmalarını sunmaları konusunda uyarmak isterim.

Türk Nöroşirurji Derneği 33. Bilimsel Kongresi çalışmaları “UEMS - Avrupa Tıp Uzmanları Birliği” tarafından “EACCME - Avrupa Sürekli Tıp Eğitimi Akreditasyon Konseyi” kapsamında, tüm Avrupa ülkelerinde geçerli olacak, CME kredilendirmesine dahil olacaktır.

Sizlerin her zaman olduğu gibi desteği, kongremizin başarılı olmasını sağlayacaktır. Nöroşirürji ailesinin bir arada bulunacağı, bilimsel ve sosyal her türlü paylaşımı yapabileceği kongremizin, bilimsel içeriğin yanı sıra birlik ve beraberliğimizi pekiştireceğine de inanıyorum.

Kongremizde Antalya’da buluşmak dileğiyle…

Sevgi ve Saygılarımla,

Prof. Dr. Savaş Ceylan
Türk Nöroşirürji Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin