Türk Nöroşirürji Derneği 35. Bilimsel Kongresi ve 16. Nöroşirürji Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
24 Kasım - 27 Kasım 2022

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Nirvana Cosmopolitan Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tnd2022.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım, Sevgili Nöroşirürji Asistanları, Nöroşirürji Hemşireleri, Tıbbi Firma Temsilcileri ve Kıymetli Konuklarımız,

Sizleri 24-27 Kasım 2022 tarihleri arasında Nirvana Cosmopolitan Hotel, Antalya’da düzenleyeceğimiz “Türk Nöroşirürji Derneği 35. Bilimsel Kongresi, 16. Nöroşirürji Hemşireliği Kongresine” davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bildiğiniz üzere, Türk Nöroşirürji Derneği 34. Bilimsel Kongresi 2021 yılında çevirimiçi olarak gerçekleştirilmişti. Covid-19 pandemisi, ülkemizin içinde bulunduğu derin ekonomik zorlu süreç ve yıkıcı savaş rüzgarları tüm kurumlar ve kişiler üzerinde onarımı zor izler bırakmaya devam ederken geleneksel kongremizi tarihimizde ilk kez başka bir takvim aralığında gerçekleştireceğiz. Bütün bu yaşanan süreçte Türk Nöroşirürji Derneği Yönetim Kurulu olarak “Amiral Gemimizi” en az tahribat ile yoluna devam ettirmek en büyük gayretimiz olmuştur. Yaklaşık 2,5 yıl süren zorunlu mesafeli yaşam sürecinden sonra kongre sloganımızı “Hep birlikte yeniden bir arada” olarak belirlemek istedik. Bu buluşmada sadece bilimsel olarak kendimizi güncelleme ve birbirimizle görüşmenin ötesine geçerek Derneğimizi her yönden daha güçlü bir seviyeye taşımayı ümit ediyoruz. İnsan hayatında şairin ifadesi ile bizlere “yolun yarısını” usulca hatırlatan 35. yılın Türk Nöroşirürji Derneği için yeni bir başlangıç olmasını diliyorum.

Bu yılki kongremizin en yüksek düzeyde katılımlı, bilimsel ve sosyal yönü çok güçlü bir kongre olması için elimizden gelen tüm gayretimizi göstereceğiz. Sürekli eğitimimizde en önemli katkı alanı olan kongremiz için Bilimsel Çalışma Grupları ile çalışmalarımıza başlamış bulunuyoruz. Kongremiz sizlerin katkıları sayesinde zenginleşecek, genç meslektaşlarımızın bilimsel çalışmalarını sunmak için en önemli imkanı sağlayacaktır. Alanında deneyimli konuşmacıların konferanslarının ilgi ile takip edileceğini düşünüyoruz. Türk Nöroşirürji ailesinin tüm üyelerinin klinik ve deneysel çalışmalarını olgu tecrübelerini sözlü veya poster formatında göndererek katkıda bulunmalarını ümit ediyorum. Halen günlük yaşamımızı her yönü ile etkileyen zorlu ekonomik dönem kongre düzenleme çalışmalarına çok derinden yansımış olup ücretleri en düşük düzeyde tutmaya çalışırken aynı zamanda derneğin mali tablosunu da gözetmeye büyük çaba gösterdik. Tüm bu koşullar altında bu yıl ilk defa kongre kayıt sürecini erken, orta ve geç kayıt olarak güncelledik.

Tüm Türk Nöroşirürji Camiası'nı kongremize davet ediyor ve Kasım ayını sabırsızlıkla bekliyoruz.

En derin saygı ve sevgilerimizle.

Kongre Düzenleme Kurulu Adına

Prof. Dr. Emel Avcı
Türk Nöroşirürji Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin