Türk Oftalmoloji Derneği 42. Kış Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
30 Ocak - 31 Ocak 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.todnet.org/KisSempozyumu2021
DAVET
Değerli meslektaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneği Bursa Şubesinin düzenlediği TOD 42. Kış Sempozyumu, 30-31 Ocak 2021 tarihleri arasında yapılacaktır. Covid 19 pandemisinin sonlanmasını dilediğimiz bu günlerde toplantı sanal ortamda düzenlenecektir.

Ülkemizde göz hekimlerinin daha sık karşılaşmaya başladığı sorunlardan olan prematüre retinopatisi, beraberinde medikolegal sorunları da getirmektedir. Gerek bu konuya dikkati çekmek gerekse çözümleri ile ilgili gelişmeleri izlemek açısından Sempozyumun ana konusunu "Prematüre Retinopatisi ve Pediatrik Oftalmoloji" olarak belirledik.

Hedefimiz, sempozyumun bilimsel düzeyini tüm meslektaşlarımızın yararlanacağı biçimde en üst seviyelere çıkarmaktır. Sempozyum sırasında anlatılan konuları panellerden sonra sizlerle sanal ortamda tartışma olanağı da bulacağız.

Sempozyumun gerçekleşmesinde ve bilimsel programımızın oluşmasındaki katkılarından dolayı TOD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu üyelerine, davetimizi kabul ederek bizi onurlandıran tüm konuşmacılara, sponsorlukları ile destek veren tüm ilaç ve tıbbi cihaz firmalarına, özverili çalışmalarından dolayı LookUs firması yönetici ve çalışanlarına teşekkürlerimizi sunarız.

Tüm meslektaşlarımızla 2021 yılının ilk ulusal toplantısında görüşmek dileği ile saygılarımızı sunarız.

Dr. Hikmet Başmak
Türk Oftalmoloji Derneği
Bursa Şubesi Başkanı
Şube Yönetim Kurulu adına

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.