Nükleer Tıp Sempozyumu 2021-Prostat Kanseri Güncel Bakış ve Teranostik Yaklaşımlar

KONGRE TARİHİ
08 Ekim - 09 Ekim 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
nukleertipsempozyum2021.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

07-09 Ekim 2021 tarihinde Kapadokya, Nevşehir’de yapmayı planladığımız “Prostat Kanseri: Güncel Bakış ve Teranostik Yaklaşımlar” başlıklı Sempozyumumuzu maalesef devam eden Covid-19 pandemisinin olumsuz şartları nedeniyle Sanal ortamda yapmak zorunda kalacağız.

Bu yılki sempozyumumuzda sanal ortamda daha yüksek katılımla yüksek deneyime sahip nükleer tıp, medikal onkoloji, radyasyon onkolojisi ve üroloji uzmanı hocalarımızın katkılarıyla günlük nükleer tıp pratiğimizin önemli bir bölümünü oluşturmaya başlayan prostat kanserini, tanı ve tedavisine yönelik teranostik yaklaşımlar başta olmak üzere ayrıntılı konuşma ve tartışma fırsatı bulacağız.

Bu sempozyumda tüm bu güncel gelişmelerin ışığında başta Teranostik ve Nükleer Onkoloji Çalışma Grupları üyeleri olmak üzere prostat kanseri tanı ve tedavi yöntemleri ile ilgili yüksek deneyime sahip gerek nükleer tıp uzmanlarımız ile birlikte onkoloji, radyasyon onkolojisi, üroloji ve radyoloji uzmanlarının da değerli katkılarıylamulti-disipliner bir program oluşturmayı amaçladık.

Güncel bilgiler eşliğinde, olgu tartışmaları ile zenginleşen bilimsel programın genç meslektaşlarımızın yanı sıra birikimlerini tazelemek isteyen tüm nükleer tıp hekimlerinin ilgisini çekeceğini düşünmekteyiz.

2022 yılı Kongre organizasyonumuzu yüz yüze yapma çaba ve ümidi içerisindeyiz.

Sağlıklı ve mutlu günlerde bir araya gelme ümidiyle,

TNTD Yönetim Kurulu adına,

Prof. Dr. Tevfik Fikret ÇERMİK

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.