Türk Oftalmoloji Derneği 44. Kış Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
27 Ocak - 29 Ocak 2023

KONGRE ŞEHRİ
Bursa, Türkiye
KONGRE YERİ
Sheraton Otel

KONGRE WEB SİTESİ
todnet.org/KisSempozyumu2023
DAVET
Saygıdeğer Meslektaşlarımız,

Türk Oftalmoloji Derneği Bursa Şubesi’nin düzenleyeceği 44. Kış Sempozyumu 27-29 Ocak 2023 tarihleri arasında, Bursa Sheraton Otel Kongre Merkezi’nde yapılacaktır. Sempozyum konusu "Oftalmolojide Laser Uygulamaları" dır.

Konusunda uzman olan davetli konuşmacılar son gelişmeleri ve deneyimlerini bizlere aktaracaktır.

Sempozyumun düzenlenmesinde ve bilimsel programın hazırlanmasında emeği geçen TOD Birim Yürütme Kurulu Üyelerine, bilgi ve deneyimlerini bizimle paylaşmayı kabul eden tüm konuşmacılara, sponsorlukları ile destek veren katılımcı firmalara, özverili ve titiz çalışmalarından dolayı Topkon firması çalışanlarına teşekkür ederiz.

Katılımınız ile 44. Kış Sempozyumu'nun bilimsel ve sosyal açıdan daha da zenginleşeceğine inanarak Şube Yönetim Kurulu olarak sizleri 27-29 Ocak 2023 tarihlerinde Bursa'ya davet ediyoruz.

Saygılarımızla,

TOD Bursa Şubesi
Yönetim Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.