27. Ulusal 2. Uluslararası Farmakoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
23 Kasım - 26 Kasım 2023

KONGRE ŞEHRİ
Beldibi, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Paloma Foresta Resort

KONGRE WEB SİTESİ
farmakoloji2023.org
DAVET
Değerli Türk Farmakoloji Camiası,

Türk Farmakoloji Derneği 27. Ulusal 2. Uluslararası Farmakoloji Kongresi'ni 23-26 Kasım 2023’te, Paloma Foresta Resort Hotel, Beldibi-Antalya'da gerçekleştirecektir.

COVID-19 küresel salgını ve ardından ülkemizde yaşanan Kahramanmaraş merkezli depremlerin kederli gölgesi hala üzerimizde olmasına karşın bize düşen, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün emanet ettiği bilim ışığını, yere düşürmeden ve söndürmeden güçlendirmek ve bizden sonraki nesillere gururla aktarmaktır. Bunu da ancak kenetlenerek, farklılıklarımızdan güç alıp ortak noktalarımıza odaklanarak ve tek bir çatı altında buluşarak gerçekleştirmemiz mümkündür.

Bu düşünce ile 27. Ulusal, 2. Uluslararası kongremizi, bir farmakoloğun hem eğitimi hem de uzmanlık alanının merkezinde yer alan klinik ilaç araştırmalarını geliştirmek amacıyla kurulmuş “Klinik Araştırmalar Derneği"nin katkı ve katılımıyla gerçekleştirmeye karar verdik.

Cumhuriyetimizin 100. yılında, 27. Ulusal 2. Uluslararası Farmakoloji Kongresi'ni "Cumhuriyetimizin 100. Yılında Tek Çatı Altında" sloganıyla düzenliyoruz. Asırlık Cumhuriyetimize yakışır şekilde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün hedef gösterdiği bilimin ışığında düzenlenecek olan kongremiz, farmakolojinin ana konuları olan temel ilaç araştırmalarının yanı sıra klinik ilaç araştırmaları, sahada ve etik kurullarda farmakologların sık karşılaştıkları konuları barındıracak zengin bir bilimsel içeriğe sahip olacaktır.

Kongremiz katılımlarınız ve katkılarınız ile hedeflediği başarıya ulaşacak, sizlere hem bilimsel hem de sosyal bir şölenin parçası olma olanağı sunacaktır.

Zengin bilimsel programı ve dostlarla birlikte geçirilecek güzel birkaç gün ile aklınızda, anılarınızda kalacağına inandığımız 27. Ulusal 1. Uluslararası Farmakoloji Kongresi'ne davet ediyor, katılımınızdan mutluluk duyacağımızı belirtmek istiyoruz.

Kasım'da Antalya’da görüşmek üzere...

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.