Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği 45. Ulusal Kurultayı

KONGRE TARİHİ
28 Ekim - 01 Kasım 2023

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Sheraton Otel ve Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
plastikcerrahi2023.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Gerek geçtiğimiz aylarda maruz kaldığımız bazı idari düzenlemeler, gerekse 6 Şubatta karşılaştığımız elim doğal afet hepimizi derinden etkiledi. Kavuşma ve kucaklaşma ihtiyacını her zamankinden daha yoğun hissettiğimiz günlerdeyiz.

Camiamızı bir araya getiren en büyük organizasyonumuz olan Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ulusal kurultayımızı bu yıl Cumhuriyetimizin ilanının 100. Yılında milli mücadelenin bağrı olan Ankara’da gerçekleştirecek olmanın engin heyecanını taşıyoruz.

Cumhuriyeti ilan ettiğimiz o muhteşem günü muhteşem bir Cumhuriyet balosu ile kutlayacak, takip eden gün bize bu güzel vatanı emanet eden Mustafa Kemal Atatürk’ün huzuruna çıkıp Atamızı ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle yâd ederek anacağız.

Bu yıl ilk defa bir asistan olimpiyatları ile renklendirdiğimiz Paneller, Deneyim Aktarım Sınıfları ve Sözlü Bildiri oturumları ile tam bir bilgi ve tecrübe paylaşım şöleni yaşayacağımız bu özel günler sizlerin katılımı ve katkıları ile anlamlı ve güçlü hale gelecektir.

Prof. Dr. Ersoy KONAŞ
Bilimsel İşler Sorumlusu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.