Türk Toraks Derneği 21. Yıllık Kongresi

KONGRE TARİHİ
11 Nisan - 15 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Titanic Deluxe Otel

KONGRE WEB SİTESİ
kongre2018.toraks.org.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Toraks Derneği’nin 21. Yıllık Kongresi, 11-15 Nisan 2018’de Titanic Delux Otel, Belek, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Türk Toraks Derneği, Türkiye’nin en geniş Göğüs Hastalıkları ailesidir. Her yıl olduğu gibi önümüzdeki yıl da bilgilerimizi, deneyimlerimizi ve sorunlarımızı paylaşmak, birlikte çözüm önerileri bulmak, birlikte eğlenmek için bir araya gelmek istiyoruz. ‘El ele, bilimle, güçlü nefese’ sloganımızla sizleri kongremize davet ediyoruz.

Çalışma gruplarımız, şube yürütme kurullarımız, uzman ve il temsilcilerimiz ve üyelerimizin ortak çabasıyla oluşturduğumuz bilimsel programımızla ülkemizde akciğer sağlığını iyileştirmeyi hedefledik. Bu seneki bilimsel programımızda, koruyucu önlemlerden, tanı ve tedaviye kadar güncel bilgilerimizi gözden geçirmek; bu alanda yaptığımız çalışmaları, yenilikleri ve deneyimlerimizi paylaşmak; sahada karşılaştığımız problemleri dile getirmek ve çözüm önerileri oluşturmak için farklı oturum formatları oluşturduk. Günlük pratiğe yansıyacak uygulama ve oturumlara, multidisipliner toplantılara daha fazla yer verdik. Önceki yıllarda olduğu gibi uluslararası düzeyde akciğer sağlığı sorunlarının ve politikalarının, sağlığın sosyal belirleyicilerinin tartışılmasını hedefledik.

Bilimsel toplantıların yanısıra birlikte eğlenebileceğimiz, kişisel gelişimimize katkı sağlayacak etkinlikleri gerçekleştirebileceğimiz bir sosyal program sayesinde ruhumuzu besleyip, yeni dostlar edinip uzun zamandır göremediğimiz dostlarımızla özlem gidereceğiz.

Bilimsel ve sosyal açıdan doyurucu, derneğimize yakışır bir kongre gerçekleştirmek ümidiyle sizleri hep birlikte ele ele, bilimle, güçlü nefese davet ediyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla…

Kongre Başkanı
Nurdan Köktürk

Kongre Sekreteri
Züleyha Bingöl

TTD Başkanı
A. Fuat Kalyoncu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin