Türkiye 26. Uluslararası Madencilik Kongresi ve Sergisi

KONGRE TARİHİ
16 Nisan - 19 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Granada Luxury Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.imcet.org.tr
DAVET
Saygıdeğer; meslektaşlarımız, bilim insanları, sektör temsilcileri ve sanayiciler; sizleri, 16-19 Nisan 2019 tarihlerinde düzenlenecek olan Türkiye 26. Uluslararası Madencilik Kongresi ve Sergisi’ne (IMCET2019) davet etmekten kıvanç duyuyoruz.

Birincisi 1969 yılında düzenlenen ve 2019 yılında 50 yılı tamamlayarak yarım asrı geride bırakacak olan IMCET2019, bizim için ayrı bir öneme sahiptir.

Türkiye’nin en büyük madencilik etkinliklerinden birisi olan Kongremizde, dünyanın çeşitli ülkelerinden değerli uzmanların, bilim insanlarının ve sanayicilerin oluşturacağı geniş bir platformda, madencilik alanındaki en yeni teknoloji ve üretim yöntemleri tartışılacaktır. Ayrıca, Kongre sırasında düzenlenecek olan sergide, dünyanın önde gelen makine, ekipman ve teknoloji üreticileri de yer alacaktır.

Kongre süresince; madencilikle ilgili sorunlar, çözüm önerileri, madenciliğin sürdürülebilirliğinin bilimsel, teknik boyutları ve toplumsal yansımaları ele alınacaktır. Ayrıca, günümüzün yeni ürünleri, donanımları ve teknolojik gelişmeleri sergilenecek, toplumsal ve kültürel etkinlikler düzenlenecektir. Bu bağlamda, bilimsel ve teknik konuların tartışılmasının yanı sıra, Kongrenin temel amacı, sektörün değişik birimlerinden gelen delegeler arasında iş geliştirme ve girişim adına yeni fırsatlar yaratmaktır.

IMCET 2019 hakkında daha fazla bilgi için lütfen web sayfamızı (www.imcet.org.tr) ziyaret ediniz.

Sizleri, IMCET 2019’da aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Prof. Dr. A. Hakan BENZER
Kongre Başkanı

Ayhan YÜKSEL
Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin