Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği 13. Ulusal Kongresi

KONGRE TARİHİ
12 Ekim - 16 Ekim 2022

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Susesi Luxury Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tmftp2022.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği, 20 yılı aşan bir süredir, ülkemizde ilgi alanı içinde çalışan hekimlere bilgi birikimlerini sunan, sağlık otoritesinin ihtiyacı olan danışmanlık hizmetlerini veren etkin bir dernek olarak hizmet etmektedir. Anne ve bebek sağlığının korunması ve geliştirilmesi çerçevesinde, eğitimler düzenleyen, araştırmalara destek veren, alanında yapılanların daha iyi ve daha doğru gerçekleşmesi için yol haritaları sunan, çalışanların ve hizmet alanların mediko-legal haklarını korumak için bir misyon yüklenmiş bir meslek kuruluşudur.

Sizleri davet etmekten onur duyduğumuz 12-16 Ekim 2022 tarihlerinde yapılacak olan, Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği 13. Ulusal Kongresi'ni bu kez Susesi Luxury Hotel, Antalya’da gerçekleştireceğiz. Bu kongre tüm doğum hekimlerine ve anneyenidoğan sağlığına duyarlı olan tüm meslektaşlarımız için, son derece yararlı olacak şekilde planlanmıştır. Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği 13. Ulusal Kongresi bilimsel düzeyinin ve katılımının çok yüksek olacağını düşünüyoruz.

Kurumsal yapısı ve geçtiğimiz yıllardaki organizasyon başarıları ve ilişkileri ile derneğimiz üretken özelliğini ortaya koymuştur. Sizleri aramızda görmekten derneğimizin yönetim kurulu olarak mutluluk duyacağımızı bildirir, 12-16 Ekim 2022 tarihlerinde Susesi Luxury Hotel, Antalya’da buluşmak ümidi ile sevgi ve saygılar sunarız.

“BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ANLAMLIDIR”

Prof. Dr. Tamer MUNGAN
Dernek ve Kongre Başkanı

Prof. Dr. İnanç MENDİLCİOĞLU
Dernek ve Kongre Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin