Türkiye Parkinson Hastalığı Derneği 2. Parkinson Güz Okulu

KONGRE TARİHİ
20 Ekim - 23 Ekim 2022

KONGRE ŞEHRİ
Sapanca, İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Movenpick Asia Airport Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.parkinsonguzokulu.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Parkinson Hastalığı Derneği olarak bu yıl ikinci kez düzenleyeceğimiz 2.Parkinson Güz Okulu 20- 23 Ekim 2022 tarihleri arasında Movenpick Asia Airport Hotel’de gerçekleştireceğiz.

Parkinson hastalığı başta olmak üzere tüm hareket bozuklukları için bilgi birikimimiz büyük bir hızla artmakta, hastalık süreçlerini giderek daha iyi anlamaktayız. Buna paralel olarak klinikte uyguladığımız medikal ve cerrahi tedavilerde yeni ve daha başarılı yaklaşımlar gündeme gelirken, çoğu nörodejeneratif nitelikte olan bu hastalık süreçlerine karşı etkin koruyucu veya düzeltici yöntemler bulma konusundaki çalışmalar da artmaktadır.

Özellikle genç meslektaşlarımıza yönelik düzenlediğimiz okulumuzda alanlarında deneyimli uzman konuşmacılarımızla beraber hareket bozukluklarında son bilgi ve beceri birikimlerini, güncel klinik tanı ve tedavi yaklaşımlarını sizlerle paylaşmayı amaçlamaktayız. Kongre katılımlarının zorluğunu göz önünde tutarak bu kongrede yoğun eğitim oturumları yanında, poster ve sözel sunumla katılımın da çok sayıda olması hedefiyle meslektaşlarımıza yönelik destek ve teşvik programları düzenlemeyi planlıyoruz.

Kongreler, yeni bilgilerin ve çalışmaların aktarılması, bilgilerin paylaşılması yanı sıra meslektaşlarımızın birbirini yakından tanıması ve kaynaşması gibi sosyal işlevleri de üstlenmektedir. Pandemi sürecinden sonra sizlerin çok değerli katkılarınızla gerçekleşecek ikinci toplantı ve ikinci okulumuzun başarılı geçmesi, belleklerimizde güzel ve kalıcı anılar bırakması en önemli dileğimizdir.

Parkinson Hastalığı Derneği Yönetim Kurulu adına
Prof. Dr. Dilek İnce Günal

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.