TÜRSAB 2021 Turizm Kongresi

KONGRE TARİHİ
19 Kasım - 21 Kasım 2021

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
kongre.tursab.org.tr
DAVET
Sektörümüzün Değerli Temsilcileri,

1972 yılından bu yana ülkemizin turizm değerlerini dünyanın dört bir yanında tanıtarak ülkemize turist akışını sağlayan, Türkiye’nin en köklü turizm meslek örgütü TÜRSAB, sahip olduğu öncü misyonu “TÜRSAB 2021 TURİZM KONGRESİ”ni hayata geçirerek sürdürüyor.

Turizmin geleceğine ışık tutmak ve tüm dünyada seyahat endüstrisinde yaşanan değişim ve dönüşümü analiz etmek amacıyla; otel-acenta ilişkileri, hukuk ve mevzuat, yeni iş modelleri, sigortacılık, stres ve kriz yönetimi, yeni nesil turizm trendleri, dijitalleşme, havacılık, ekonomi ve sürdürülebilirlik gibi sektörümüz için önem arz eden çeşitli konuların ele alınacağı paneller düzenlenecek ve ayrıca ikili görüşmelerin yapılabilmesine imkan tanıyacak bir fuar alanının da yer alacağı kongremizi duyurmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.

Bu vizyon ile düzenleyeceğimiz “TÜRSAB 2021 TURİZM KONGRESİ”nin verimli geçmesini ve sektörümüz adına faydalı olmasını umuyor, kıymetli katılım ve destekleriniz için en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Firuz B. BAĞLIKAYA
TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin