TÜSAD Uluslararası Katılımlı 44. Yıllık Kongresi-SOLUNUM 2022 HİBRİT

KONGRE TARİHİ
05 Kasım - 10 Kasım 2022

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Acapulco Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.solunum.org.tr/solunum2022
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği’nin Uluslararası Katılımlı 44. Yıllık Kongresi “SOLUNUM 2022”, bu yıl 5-10 Kasım 2022 tarihleri arasında Kıbrıs’ta gerçekleştirilecek. İki yıllık bir aranın ardından yüz yüze yapılacak olan SOLUNUM 2022’de sizlerle buluşmayı büyük bir heyecanla bekliyoruz.

Bu yıl bilimsel içeriği zengin ve güncel, sosyal içeriği keyifli ve eğlenceli bir kongre geçirebilmek amacıyla çalışmalarımızın ilk tohumları atıldı. Ortaya çıkacak güzel ürünlerin bilimsel soframızı daha da zenginleştirmesi için, kongre organizasyon komitesi olarak, çalışmalarımızı coşkuyla sürdürüyoruz.

Kongremiz, ilk gün yapılacak kursların ardından üç gün yüz yüze olurken, sonrasında iki gün dijital ortamda devam edecek. Teorik ve pratik uygulamalı kurslarımızda katılımcılarımız bilgilerini güncellerken deneyimlerini arttırma fırsatı da bulacaklar. Bilimsel programımız tüm katılımcılarımızın beklentisini karşılayacak şekilde, alanında deneyimli ulusal ve uluslararası bilim insanlarının yer alacağı oturumlar ile renklenecek.

Geçen yıl kongremizde bir ilk olarak gerçekleştirilen “Editör masası” ve “Olgu konseyi” gibi çok ilgi çeken oturumlarımızı bu yıl da sürdürme kararı aldık. Bunun yanında bildirilere verilecek ödül sayı ve çeşitliliği bu yıl da fazla olacak. TÜSAD’ın prestijli “Prof. Dr. Meliha Terzioğlu Bilim Ödülü” yanında sözlü sunu, poster ve olgu sunusu ödülleri ile “Dikkat Çeken Araştırmacı Ödülü” uygulamamız devam edecek.

İçinde bulunduğumuz “dijital çağ” teknolojik yenilikleri insanlığın hizmetine sunarken, yeni bilimsel yöntemlerin gelişmesine de olanak sağlamıştır. Çağı yakalayabilmek, alanımızdaki teknolojik yenilikleri takip edebilmek adına ilgiyle katılacağınızı düşündüğümüz bir salonumuz kongremizde sizleri bekliyor olacak.

Kongremiz süresince zengin bilimsel programın yanında, keyifli zamanlar geçirebileceğimiz sosyal program hazırlıklarımız da devam ediyor. .

Değerli meslektaşlarımız, TÜSAD’ın ilk kez Kıbrıs’ta yapılacak olan SOLUNUM 2022 yüz yüze kongresi hem bilimsel bir şölen hem de zengin bir sosyal programla akılda kalıcı ve doyurucu bir etkinlik olacak. Bu zamanı takviminize şimdiden işaretlemenizi istiyor ve hepinizi kongremize davet ediyoruz.

Barış içinde kardeşçe yaşayabileceğimiz, gündüz güneşin ve gece yıldızların aydınlattığı gökyüzüne birlikte, umutla bakabileceğimiz bir dünyayı hayal ediyoruz.

Uzun bir aradan sonra bu heyecan dolu çağda “aynı saatte, aynı şiirde, aynı satırda, yıldızlar eşliğinde buluşalım” …

Saygılarımızla,

Sevinç Sarınç Ulaşlı
Bilimsel Komite Başkanı

Nazan Şen
Kongre Başkanı

Ülkü Yılmaz
TÜSAD MYK Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.