3. Fonksiyonel Tıp Kongresi

KONGRE TARİHİ
14 Ekim - 16 Ekim 2022

KONGRE ŞEHRİ
Sapanca, Sakarya, Türkiye
KONGRE YERİ
Elite World Sapanca Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.fonksiyoneltipkongresi.com
DAVET
Değerli Katılımcımız,

Bildiğiniz üzere 2020 yılında, Türkiye’nin ilk Fonksiyonel Tıp Kongresi’ni ülkemizi ve dünyamızı sarsan Covid 19 pandemisi sebebiyle tamamen dijital ortamda gerçekleştirmiştik. Ağırlıklı olarak hekim, eczacı, diyetisyenlerden oluşan yaklaşık 800 katılımcı ve 20 yi aşkın sponsor firmanın desteği ile gerçekleştirdiğimiz ilk kongremizde canlı yayın salonu dışındaki iki salon ile birlikte toplamda 70 den fazla ders dijital ortamda sunuldu.

Geçtiğimiz yıl ekim ayında daha zengin bir içerik ve hem yurt içi hem de yurt dışı eğitmenlerin katılımı ile Fonksiyonel Tıp Kongre’mizin ikincisini 1-3 Ekim 2021 tarihlerinde hibrit bir şekilde gerçekleştirdik.

Bu yıl yine Elite World Sapanca otelinin 2000 m2 lik balo salonunda rahat bir şekilde yüz yüze bir fonksiyonel tıp kongresi gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Salgının etkilerinin azalmış olması nedeniyle sadece yüz yüze bir katılım olmasını hedefledik. Bu yıl online olarak katılım planlanmıyor. Zengin bir program içeriğiyle birlikte sizleri yılda bir kez gerçekleştirdiğimiz bu güzel kongremizde görmeyi umut ediyoruz. Kongre katılımcıları canlı olarak izleyecekleri sunumları ve daha fazlasını kongre sonrası 3 ay boyunca online platformumuzda dilediği gibi izleyebilecek ve sunumların pdf lerini indirebilecek.

Bu yıl 14-16 Ekim 2022 tarihlerinde 3.si düzenlenecek olan Fonksiyonel Tıp Kongresinin ana temasını “Fonksiyonel Tıp Pratik Uygulamaları” olarak belirledik. Bir önceki kongremizde olduğu gibi bilim kurulumuz ve danışma kurulumuzla birlikte, Fonksiyonel Tıp pratiğinde son yıllarda öne çıkan yeni yaklaşımları içine alan ayrıntılı bir bilimsel program hazırlıyoruz.

Sapanca’ya karayolu ile İstanbul, Ankara ve İzmir den ulaşım oldukça kolay olduğu için bu lokasyonda bir toplantıyı tercih ettik. Ayrıca doğası ve diğer imkanları açısından da çok güzel olan kongre otelinde kısa da olsa bir dinlenme imkânı bulabileceksiniz. Kongre süresince bilimsel programı istediğiniz şekilde takip edebilir istediğiniz kadar fuayene alanında fonksiyonel tıp bakış açısıyla üretilen yeni gıda takviyelerini inceleyerek zaman geçirebilir ya da yorulduğunuzda otelin sunduğu imkanları da değerlendirebilirsiniz.

Fonksiyonel Tıp konusunda Türkiye ve Dünya’dan seçkin konuşmacıların yer alacağı, Fonksiyonel Tıp konusunda bilgi edinmek veya sahip olduğu bilgileri pekiştirmek amacı taşıyan hekim, diyetisyen, ve eczacılarımız ile birlikte tüm sağlık profesyonelleri kongremize katılım sağlanabilecektir.

3.Fonksiyonel Tıp Kongresi’nde tüm fonksiyonel tıp ailemizi ve fonksiyonel tıp sevdalılarını aramızda görmekten mutluluk duyacağız, 14-16 Ekim 2022 tarihinde Sapanca Elite World Hotel’de görüşmek dileğiyle.

KOHEF Derneği ve Fonksiyonel Tıp Platformu Bilim Kurulu Başkanı

Prof. Dr. Mehmet Mahir Atasoy

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.