Uludağ 2022 KBB Günleri

KONGRE TARİHİ
03 Mart - 06 Mart 2022

KONGRE ŞEHRİ
Uludağ, Bursa, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.uludagkbbgunleri.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarımız,

İlkini 1998 yılında olmak üzere her iki yılda bir düzenlediğimiz Uludağ KBB Günleri’ne sizlerin yoğun ilgisi ilk toplantıdan bugüne kadar devam etti. 13. Uludağ KBB Günleri’ne siz değerli meslektaşlarımızı davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Her sene farklı bir temanın ele alındığı toplantımızda bu yıl kulak burun boğaz ve baş boyun cerrahisi alanındaki gelişmeleri ve değişimleri farklı bir bakış açısıyla ele alacağız: “Otorinolarengoloji’nin Çakraları”

Bildiğiniz üzere özellikle doğu felsefesinde önemli yeri olan çakralar ki Sanskritçede tekerlek anlamına gelmektedir; bedenimizde yer alan 7 temel enerji merkezini ifade ederler. Her bir çakranın bedenimizde belli bazı organları ve duyuları temsil ettiği düşünülmektedir. Çakraların sağlıklı bir şekilde çalışması ile ruh, zihin ve beden dengesi sağlanır. Biz de bu felsefeden hareket ederek bu yılın rengini boğaz çakrasının mavi-turkuaz renginden esinlenerek belirledik. KBB alanı ile ilgili tüm alt başlıkları bu yedi çakra sistemi temelinde oluşturduğumuz paneller, konferanslar ve eğitsel kurslar olacak bir içerikle hazırladık. Bu bakış açısıyla hazırlanan içeriğin ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.

Sizleri 03-06 Mart 2022 tarihlerinde aramızda görmeyi diliyoruz.

Sevgi ve selamlarımızla,

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin