Ulusal Dijital Sağlık ve İnovasyon Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
04 Haziran - 05 Haziran 2022

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
dijitalsaglik2022.tkd.org.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

TKD Dijital Sağlık Proje Grubu olarak ilk kez düzenlediğimiz “Ulusal Dijital Sağlık ve İnovasyon Sempozyumu” nu 4-5 Haziran 2022 tarihlerinde online olarak gerçekleştireceğimizi sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Tıbbın gelişimi, her geçen gün artan bir hızla bizlere dijitalleşmiş ve teknolojiyle bütünleşmiş farklı uygulamalar, tanı ve tedavi yöntemleri eşliğinde yeni süreçlerin kapılarını açıyor. Sağlık alanındaki tüm bu yenilikleri küresel ölçekte takip etmek ve konusunda uzman kişi ve kurum temsilcileriyle tartışmak şüphesiz ki hepimiz için çok değerli olacaktır.

Günümüzde ve gelecekte çalışmalarımızın ayrılmaz bir parçası olacak olan sağlıkta ve kardiyoloji alanında yapay zeka uygulamaları, inovasyonun getirdikleri, ülkemizin dijital sağlık altyapısı gibi pek çok konuya yer vereceğimiz bir bilimsel programı sizlerle buluşturmayı hedefliyoruz.

Sık sık katıldığımız bilimsel aktivitelerden farklı sıra dışı konu ve içerikte planladığımız, “Ulusal Dijital Sağlık ve İnovasyon Sempozyumu” muzda alanında yetkin, ulusal ve uluslararası çok kıymetli akademisyen ve bürokratlarımızın katılımıyla sanal ortamda bir araya geleceğiz.

Sizlerle bir arada olmaktan ve geleceği birlikte şekillendirmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Vedat Aytekin
TKD Yönetim Kurulu Başkanı

Prof. Dr. Nurgül Keser
TKD Digital Sağlık Proje Grubu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.