Ulusal Nüzhet Gökdoğan Multidisipliner Çalışmalar Kongresi

KONGRE TARİHİ
23 Nisan - 25 Nisan 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.nuzhetgokdogancongress.com
DAVET
Değerli Bilim İnsanları ve Katılımcılar,

Hifo-DER (Hipofosfatazya Hastalığı ile Mücadele Derneği), 23-25 Nisan 2021 tarihleri arasında Ankara Üniversitesi, Gazi Üniversitesi ve Sui Generis Gençlik Grubu ortaklığında “ULUSAL NÜZHET GÖKDOĞAN MULTİDİSİPLİNER ÇALIŞMALAR KONGRESİ” başlıklı bir kongre gerçekleştirecektir.

Bu bağlamda tüm bilim insanlarını ve araştırmacıları kongremize özgün akademik çalışmalarla katkıda bulunmaya davet ediyoruz.

Türkiye’nin ilk kadın gökbilimci bilim insanlarından ve dekanlarından olan Prof. Dr. Nüzhet Gökdoğan, günümüzde iddia edilen birçok gelişmeyi henüz 20. Yüzyılın ilk çeyreğinde ortaya atmıştır. Tüm öngörülerinin ötesinde bilime verdiği önem nedeniyle ölümünün 18. Yıl dönümünde ulusal kongremiz ile anma şerefine eriştiğimizden dolayı oldukça mutluyuz.

Sosyal Bilimler, Fen-Uygulamalı Bilimler ve Sağlık Bilimleri başta olmak üzere tüm alanlarda gözlemleyen, araştıran ve analiz eden bilim insanlarının değerli katkıları ile bir kongre gerçekleştirme hedefindeyiz. Bu alanda yaptığı araştırmalarla katkı sağlamak isteyen araştırmacıların bildirilerini kabul edecek olan kongremiz Ankara’da yüz yüze gerçekleşeceği gibi ZOOM üzerinden online olarak gerçekleşeceğiz.

Kongrede sunulan bildirilerin özetleri veya tam metinleri, elektronik ortamda Kongre Bildiri Kitapçığında yayınlanacaktır. Bunun yanında seçilen bildiriler Kitap Bölümü veya Dergi Makalesi olarak yayınlanacaktır.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin