Uluslararası Biyokimya Kongresi 2022-33. Ulusal Biyokimya Kongresi

KONGRE TARİHİ
26 Ekim - 30 Ekim 2022

KONGRE ŞEHRİ
Çeşme, İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Ilıca Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.biyokimyakongresi.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız, Değerli Arkadaşlar,

İnsanlık olarak pandeminin zor dönemini atlattık gibi görünüyor. Bugüne dek süre gelen yaklaşık iki yıllık süreç sonunda pandemi hakkında bilgimiz arttı, pandemi şartlarına daha iyi uyum sağladık, diyebiliriz. Ancak tehlikenin hala devam ettiğini de gözden uzak tutmamak gerekiyor.

Geçen yıl kongremizi gerekli önlemleri alarak fiziki şartlarda, Gaziantep’te yaptık. Toplam 588 katılımcının yer aldığı kongreyi COVID-19 açısından kazasız atlattık.

Bu yıl ekim ayı sonunda pandemi bakımından durumun çok daha rahat olacağını düşünüyoruz. Dolayısıyla kongremizi gene fiziki şartlarda yapacağız.

Kongremiz Cumhuriyet Bayramımızı kapsayacak şekilde ve bir uluslararası kongre olarak 26-30 Ekim 2022 tarihinde yapılacak. Kongre mekanı ise Ilıca Hotel, İzmir Çeşme.

Sizleri Uluslararası Biyokimya Kongresi 2022 // 33. Ulusal Biyokimya Kongresi’nde zengin bilimsel programı paylaşmaya, yüz yıl önce düşman işgalinden kurtulan güzel İzmir’imizin bu hoş beldesinde bir araya gelmeye, 99. yıl dönümünde Cumhuriyet Bayramımızı birlikte kutlamaya davet ediyoruz.

Saygılarımızla.

Dr. Doğan Yücel
TBD Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.