Uluslararası Katılımlı Ulusal Akciğer Sağlığı Kongresi-UASK 2021

KONGRE TARİHİ
07 Ekim - 10 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Susesi Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.uask2021.com
KONGRE VİDEOSU
					
						DAVET
						
Sizleri UASK 2021 Kongresi’ne davet ediyoruz.
Haydi, hep birlikte!
SİZİN SESİNİZ, SİZİN KONGRENİZ...

Akciğer Sağlığı ve Yoğun Bakım Derneği (ASYOD)’nin Uluslararası Katılımlı Ulusal Akciğer Sağlığı Kongresi 7-10 Ekim 2021 tarihleri arasında HİBRİT Kongre olarak Antalya Susesi Kongre merkezinde yapılacaktır. Çok güzel geri bildirimler aldığımız önceki kongrelerimiz gibi, yine çok beğeneceğiniz bir kongreyi hep birlikte yapacağımıza inanıyoruz.

Sadece bilimsel programla ilgili talep ve tercihlerinizi değil, aynı zamanda organizasyonla ilgili her türlü görüş ve önerilerinizi bize ilettiniz. Kongre konularımızı belirlerken yine sahada çalışan uzmanlarımızın, asistanlarımızın poliklinikte, klinikte hastalarını yönetirken ihtiyaç duyduklarını esas aldık. Tanı, tedavi ve izlemdeki yenilikleri tartışacağız. Sadece bilgi aktarımı değil, tecrübe, beceri ve birikimleri de paylaşacağız. Farklı isimleri, farklı bakış açılarını izleyebileceksiniz. Yine çok samimi, sıcak, dostça, kendinizi misafir değil, ev sahibi hissettiğiniz bir kongre olacak.

Kongremizde Akciğer Sağlığı ile ilgili tüm konuları farklı oturum formatlarında sunacağız. Son yıllarda yapılan çalışmalardan, son yayınlanan rehberlere, simülasyon merkezlerinden olgu konseylerine ve uzmanından pratik eğitimlere çeşitli oturumları hazırladık. Kongre sonrası kursları da pratik eğitimlerle zenginleştireceğiz. Bilimsel programı web sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Kongre otellerimiz Susesi Luxury Resort Hotel ve Cornelia Diamond Hotel Güvenli Turizm Sertifikalarını almış olup hazırlıklarını tamamlamışlardır. HİBRİT kongre altyapısı ile tüm katılımcılarımız; hem Susesi Kongre Merkezinde yerinde oturumlara katılabilecek hem de kongre merkezinde bulunamayan katılımcılarımız online olarak programı takip edebilecektir.

7-10 Ekim 2021 tarihlerinde UASK 2021’e sizleri davet ediyor ve saygılarımızı sunuyoruz.

Aydın ÇİLEDAĞ,
UASK 2021 Kongre Başkanı

M. Emin AKKOYUNLU,
UASK 2021 Bilimsel Komite Başkanı

Özlem ERÇEN DİKEN,
UASK 2021 Kongre Sekreteri

Erdoğan ÇETİNKAYA,
ASYOD Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.