Hedef Kanser 2021 Online

KONGRE TARİHİ
21 Mayıs - 23 Mayıs 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.hedefkanser2021.org
DAVET
Değerli Hedef Kanser Katılımcıları,

Geçen yıl başarı ile tamamladığımız “11. Hedef Kanser” toplantısının bitimiyle başlayan Covid Pandemi süreci halen devam etmektedir. Bu süreçten doğan olumsuzlukları, teknolojinin yardımı ile azaltmaya, daha az etkilenmeye çalışıyoruz. Bir yandan Covid ile mücadele devam ederken, bir yandan da vermeye çalıştığımız sağlık hizmetinde güncel halde kalmaya çaba sarfetmekteyiz.

Bu bağlamda, farklı düzenlemesiyle güncel bilgiyi deneyimle harmanlayan “Hedef Kanser” toplantısını, bu yıl 21-23 Mayıs’ta, yüz yüze olmasada çevrimiçi gerçekleştirmeye çalışacağız. “Hedef Kanser” toplantılarının başarısı, siz değerli meslektaşlarımın aktif destekleri ile artmaktadır. Bu yılki toplantımız da, son iki yıldır gerçekleştirdiğimiz “Hedef Kanser” toplantıları formatında, ancak, çevrimiçi olacaktır. “Hedef Kanser 21” iki tam gün ve bir akşam oturumundan oluşacaktır.

“Hedef Kanser 21” geleneksel hale gelen formatıyla, güncel bilgiyi deneyimle harmanlarken, kıdemli hocalarımız ile genç meslektaşlarımız Onkoloji pratiği için yepyeni yöntemlerle donanacaktır. Bu yılki açılış oturum konumuz “İlaca Erişim” olurken, sonraki oturumlarda ‘ilacı geliştirme ve doğru kullanma için neler yapılabilir’i hep beraber tartışıp, kafa yoracağız. Kapanış oturumumuz ise “Türkiye’nin Kanser İlacı” başlıklı olacak.

Hedef Kanser 21’de görüşmek üzere,

Dr. Erdem Göker

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.