Uluslararası Laboratuvar Tıbbı ve 20. Ulusal Klinik Biyokimya Kongresi

KONGRE TARİHİ
25 Aralık - 26 Aralık 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
tkbdonline.serenaslive.com
DAVET
Değerli Üyelerimiz,

Türk Klinik Biyokimya Derneği tarafından düzenlenen Uluslararası Laboratuvar Tıbbı ve XX. Ulusal Klinik Biyokimya Kongresi ’ni sizlerin katılımı ile 16-19 Nisan 2020 tarihleri arasında Eskişehir Tasigo Otel’de yapmayı planlamıştık.

Ancak bildiğiniz gibi COVID 19 pandemisinin ülkemizi de etkilemesi ve Sağlık Bakanlığı’nın talimatları nedeniyle Yönetim Kurulu olarak kongremizi erteleme kararı aldık.

Ülkemizde Haziran ayında normalleşmenin başlaması üzerine sonbahar aylarında kongremizi yapmak amacıyla otel ve salon rezervasyonlarımızı beklettik ancak, ağustos ayından itibaren COVİD 19 vakalarının sayısının artması ile hastalık riski yükselmiştir. Yüzyüze kongre yapılması imkansız hale gelmiştir.

Üyelerimiz ile yapılan ankette de çoğunluğun fiziki kongreyi uygun bulmadığı ortaya çıkmıştır. Ancak akademik çalışmaların sürdürülmesi; bilimsel konuşmalar, sözlü ve poster bildiriler yapılması gerekmektedir. Özellikle genç akademisyenlerimiz bu konuda bir beklenti içerisindedirler.

Yönetim Kurulu üyelerimiz ile yaptığımız toplantılarda akademik gereksinimleri de göz önüne alarak kongremizin sanal ortamda, online olarak yapılması kararı alınmıştır. Bu doğrultuda endüstri temsilcisi paydaşlarımız ile konu değerlendirilmiştir. Sanal kongre platformunda firma standları olacaktır. Uydu sempozyum hazırlıkları yapılmaktadır. Kongre bilimsel programında yer alan konuşmacılarımız ve sözlü ve poster bildirileri programa kabul edilen bilim insanları ile de temas kurularak süreç hakkında bilgi verilecektir.

Uluslararası Laboratuvar Tıbbı ve XX. Ulusal Klinik Biyokimya Kongresi 25-26 Aralık 2020 tarihinde online olarak yapılacaktır. Kongre Bilimsel Programı en kısa zamanda açıklanacaktır. Hepimiz için ilk olacak online klinik biyokimya kongresi’ne sizleri davet eder bu deneyimin başarılı ve verimli olmasını dilerim.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Özkan Alataş
Türk Klinik Biyokimya Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.