Uluslararası VETEXPO Veteriner Bilimler Kongresi

KONGRE TARİHİ
20 Eylül - 22 Eylül 2019

KONGRE ŞEHRİ
Avcılar, İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
DoubleTree by Hilton

KONGRE WEB SİTESİ
www.vetexpo.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Mesleğimizi İstanbul'da temsil eden en üst iki kurum olarak, akademik bakış açısıyla uluslararası bir kongre düzenlemek için iş birliği yaptık. Amacımız, ülkemizde gerçekleştirilen başarılı kongrelere bir yenisini eklemek, bir eğitim kurumu olan Veteriner Fakültesi ile Meslek Odamızın birikimlerini sizlere en güçlü şekilde aktarmaktır. Bu amaçla, mesleki çalışma alanlarımızı kapsayan başta pet olmak üzere, büyük baş, egzotik ve at hekimliği konularında çağrılı tebliğler, akademisyenlerin bilimsel araştırmaları ile sizlerin karşılaştığı vakaların sunulması planlanmaktadır. Kongremizin önemli bir hedefi de eksikliği duyulan alanlarda Fakültemizin operasyon salonları ve uygulama laboratuvarlarını kullanarak çok sayıda workshopla meslektaşlarımızın pratiğine katkı sağlamaktır. Kongremizde aynı zamanda sektör firmaları, kendilerine sağlanan özel alanlarda sınırlandırılmış gruplara yeni cihazlarının demostrasyonlarını yapabileceklerdir.

Hedefimiz, iki kurumun işbirliğiyle son teknolojik gelişmelerin hekimliğe aktarıldığı, akademisyenlerle sahada çalışan meslektaşlarımızın bir araya getirildiği, giderek kurumsallaşacak bir kongre yaratmaktır.

Tüm meslektaşlarımızı, her dakikasında mesleki birikimlerin paylaşılacağı, çok yorulacakları ancak değeceğine inandığımız VETEXPO2019 kongremize bekliyoruz. Saygılarımızla

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin