Üriner İnkontinansta Güncel Yaklaşımlar Sempozyumu 2019

KONGRE TARİHİ
22 Haziran - 23 Haziran 2019

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Ankara Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.urojinankara.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri 22-23 Haziran 2019 tarihleri arasında Türk Ürojinekoloji ve Pelvik Rekonstrüktif Cerrahi Derneği’nin destekleri ile Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda düzenlenecek olan “Üriner İnkontinansta Güncel Yaklaşımlar Sempozyumu”na davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Daha önce 2010, 2013 ve 2015 yıllarında üç defa düzenlemiş olduğumuz toplantıların ardından bu sene özellikle üriner inkontinans üzerine yoğunlaşarak üriner inkontinansın tanısı ve tedavisi ile ilgili merak edilen bir çok konuyu detayları ile tartıştığımız bir bilimsel program oluşturmayı amaçladık. Bu hedefle “Üriner inkontinansta klinik değerlendirme”, “Üriner inkontinansta fizyoterapi ve rehabilitasyon” ve “Anti-inkontinans cerrahisi” konularında üç kurs, “Üriner inkontinans yönetiminde tartışmalı konular” başlıklı bir panel ve canlı cerrahi oturumundan oluşan kapsamlı bir toplantı planladık. Bu yıl düzenleyeceğimiz toplantıya üriner inkontinansın cerrahi tedavisinde çok önemli bir yere sahip olan TOT ameliyatının mucidi Dr. Emanuel Delorme‘u da davet ettik.

Diğer yıllardan farklı olarak bu yıl dördüncüsünü düzenleyeceğimiz “Üriner İnkontinansta Güncel Yaklaşımlar Sempozyumu”nu kadınlarda üriner inkontinans sorununa odaklayarak bu konuyu farklı boyutları ve güncel gelişmeler ile ele alacacak şekilde düzenledik. Bu toplantının tüm katılımcılar açısından verimli ve faydalı geçeceği inancımızı vurgulayarak sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyacağımızı belirtir, saygılarımızı sunarız.

2019 Haziran’da Ankara’da bir araya gelmek ümidiyle, sevgiyle ve sağlıkla kalın.

Sempozyum Başkanı
Prof. Dr. Fulya DÖKMECİ

TÜJD Başkanı
Prof. Dr. İsmail Mete İTİL

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin