1. Tüp Bebek ve İnfertilite Derneği Kongresi-TÜBİD Kongre

KONGRE TARİHİ
29 Eylül - 02 Ekim 2022

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Limak Cyprus Deluxe Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
tubidkongre.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Tüp Bebek ve İnfertilite Derneği olarak düzenlediğimiz ilk ulusal kongremiz 29 Eylül – 2 Ekim 2022 tarihleri arasında Kıbrıs’ta gerçekleştirilecektir.

İlk kez düzenlenecek olan ulusal kongremizde Türkiye’den tüp bebek ve infertilite alanında siz değerli meslektaşlarımızı ağırlayacak olmanın heyecanını ve sevincini yaşıyoruz.

Tüp bebek ve infertilite alanında yeniliklerin ve temel konuların alanlarında deneyimli uzmanlar tarafından aktarılacağı, bilgi ve deneyimlerin paylaşılacağı kongremizin bilimsel bir şölen olması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Oldukça yorucu ve üzücü geçen zorlu pandemi döneminin ardından düzenleyeceğimiz kongremizde siz değerli meslektaşlarımız ile bir arada olmaktan mutluluk duyacağız.

Prof. Dr. M. Bülent Tıraş
Tüp Bebek ve İnfertilite Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.