5. TND Nöromusküler Hastalıklar Kongresi

KONGRE TARİHİ
16 Eylül - 18 Eylül 2022

KONGRE ŞEHRİ
Çeşme, İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Radisson Blu Resort and Spa

KONGRE WEB SİTESİ
www.noromuskuler.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Nöroloji Derneği Nöromusküler Hastalıklar Çalışma Grubu tarafından 16-18 Eylül 2022 tarihleri arasında Radisson Blu Resort & Spa Çesme’de gerçekleştirilecek 5. TND Nöromusküler Hastalıklar Kongresine sizleri davet etmekten mutluluk duyarız.

Pandemi nedeniyle son iki toplantımızda sanal ortamda birlikte olabildik. Bu yıl gerçekleştirilecek kongremizde yine fiziki olarak bir arada olabilmenin mutluluğunu yaşayacağız. Toplantıda nöromusküler hastalıkların tanı ve tedavisindeki güncel değişiklikleri farklı disiplinlerden gelen, alanlarında uzman yerli ve yabancı konuşmacılardan dinleyeceğiz. Sözel bildiriler farklı merkezlerin deneyimlerini bizlere sunacak.

Nöromusküler hastalıklar ile ilgili doğru ve güncel bilgileri dinlemek ve tartışmalara katkıda bulunmak isteyen tüm meslektaşlarımızı ve işbirliği içinde çalışmaktan mutlu olduğumuz farklı alanlardan tüm arkadaşlarımızı kongremizde görmeyi arzu ediyoruz.

16 Eylül 2022’de Çeşme’de buluşmak dileğiyle,

Saygılarımızla,
Türk Nöroloji Derneği
Nöromusküler Hastalıklar Çalışma Grubu Adına
Prof. Dr. Kayıhan ULUÇ

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.