1. Ulusal Ege Aile Hekimliği Kongresi-EgeKon ve 3. Ulusal Denizli Aile Hekimliği Kongresi-DahedKongre

KONGRE TARİHİ
18 Kasım - 21 Kasım 2021

KONGRE ŞEHRİ
Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Dalaman Sarıgerme Resort and Spa

KONGRE WEB SİTESİ
www.egekonkongre.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Denizli Aile Hekimleri Derneği olarak iki yıldır başarı ile Ulusal Denizli Aile Hekimliği Kongrelerini gerçekleştirdik. Denizli Aile Hekimleri Derneği olarak kongremiz katılımcılarının olumlu geri dönüşleri bizlere hedef göstermiş olup daha iyiye ulaşmak için amaç ve şevk vermiştir. Aydın ve Muğla il derneklerimiz de kongre çalışmalarımıza katılarak güç vermiş ve EgeKon hayat bulmuştur. 1. Ulusal Ege Aile Hekimliği Kongresi (EgeKon) daha güçlü, daha kapsamlı ve aile hekimliği camiamıza farklı bir kongre heyecanı getirecektir. 1. Ulusal Ege Aile Hekimliği kongremizde katılımcılarımızın bilimsel ve sosyal programlarımıza ilgisinin daha da artacağına inancımız çok yüksektir.

Alanında birikimli hocalarımız tarafından siz değerli meslektaşlarımıza sunulacak bilimsel şölene tüm meslektaşlarımızı bekliyoruz. Aile Hekimliğinde sık karşılaşılan mesleki konuları ve aile hekimliği uygulamasındaki genel sorunların çözüm önerilerini de kapsayacak panel, sunum, sempozyumlarda bizlerle birlikte olmanızdan ve sizleri Ege Bölgesi 'nin önemli bir turizm bölgesi Sarıgerme/Dalaman' da ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Denizli Aile Hekimleri Derneği,Aydın Aile Hekimleri Derneği ve Muğla Aile Hekimleri Derneği olarak Aile Hekimliği Tıp Disiplinine yepyeni bir kongre heyecanı ekleyerek Ulusal Ege Aile Hekimliği Kongresi 'nin ilkini yapacak olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşamaktayız. Aile Hekimliği tıp disiplini alanında bilimsel, sosyal, örgütsel çalışmalarla birleşerek büyüyeceğimize ve bu gayretlerin bağlı bulunduğumuz AHEF’e olumlu katkılara dönüşeceğine olan inancımız tamdır.

Verimli ve güzel bir kongre olacağına inandığımız 1. Ulusal Ege Aile Hekimliği Kongresi (EgeKon)& 3.Ulusal Denizli Aile Hekimliği Kongresini (dahedkongre),18-21 Kasım 2021 tarihlerinde Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa Otel’de Denizli, Aydın, Muğla illerimizin Aile Hekimleri Derneklerinin ortak çalışması olarak gerçekleştireceğiz. 26-29 Mart 2020 tarihinde yapacağımızı duyurduğumuz kongremizi Pandemi tedbirleri gereği önce 05-08 Kasım 2020'ye erteledik. Pandeminin tüm şiddeti ile devam etmesi ve tedbirlerin sıkılaştırılması üzerine 11 Eylül 2020 tarihinde kongremizi son kez ilan ettiğimiz 04-07 Kasım 2021 tarihlerinde yüz yüze gerçekleştirmek arzusuyla erteledik.Covıd-19 salgını dışında başka bir engeli olmayan kongremizi mecbur kalırsak 04-07 Kasım 2021 tarihleri arasında on-line kongre olarak da gerçekleştireceğimizi ilan etmiştik. Ancak AHEKON’un bizim belirlediğimiz tarihe kongre tarihi açıklaması üzerine şartlarımızı zorlayarak AHEKON’un,AHEF’in ve Türkiye Aile Hekimliği camiasının zarar görmemesi için kongremizi yüz yüze 18-21 Kasım 2021 tarihine taşıma kararı aldık.18-21 Kasım 2021 tarihleri arasında kongremizi yüz yüze gerçekleştiremeyecek olursak on-line olarak mutlaka yapacağız. Kongremize katılımınız ve destekleriniz için teşekkür ederiz.

Hep birlikte ülkemizde Aile Hekimliği tıp disiplinine,Türkiye Aile Hekimliği modelinin geliştirilmesine ve uluslararası normlara ulaşmasına katkı sunalım. Kongremize katılımınız ve destekleriniz için teşekkür ederiz.

Dr. Hasan GÖKÇE
DAHED BAŞKANI

Dr. Taner BALBAY
AYAHED BAŞKANI

Dr. Fikret KURT
MUĞLAHED G.SEKRETERİ

Dr. İbrahim ÖK
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin